Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Azért nem...

Mit gondoltok? Azért nem sikerül teherbe esnem mert a fiam születése óta felszedtem pár kg-t (kb. plusz 10 kg lehet rajtam)?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem befolyásolja.
2012. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy ez gond lenne,mert az első gyerekemmel megmaradtak a plusz kilók és mégis gyorsan sikerűlt a második baba.
2012. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már csak erre tudtam gondolni mert 1 fiam van és 2 lányo m de szerettem volna még egy babát de már 8 hónapja nem jön össze
2012. nov. 21. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:

A kilók miatt ne aggódj. Én +30kg felesleggel estem teherbe, igaz egy évet kellett várnunk mert gond volt a hormonjaimmal a fog.gátló abbahagyása után. Szerintem 8 hónap után már érdemes lenne felkeresned egy orvost.

Sok sikert!

20hkm

2012. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet a plusz kilóktól ,h nincs siker. Én is így vagyok, 3.-at szeretnénk már több mint 2éve. Első után plusz 10 kilóval lettem terhes a másodikkal, de 8hónap alatt sikerült (annó az első rögtön). Második szülés óta hormonálisan szar vagyok, még 10 kiló (vagyis össz20), progeszteronhiány, összevissza ciklusok, barnázás, elkezdtem fogyózni, 5,5 kgnál tartok, már az 5leadott kiló is egyrészt látványos közérzetjavulást okozott, és rég nem volt ennyire normál menzim, mert sajnos megint megjött, de nem volt barnázás előtte, meg alaposan fájt is, aminek örültem, mert látszik, h jó úton haladok. Sajnos van, akinél számít a kiló a teherbeesésnél, és van akinél nem. Egy kis fogyás nem árt, de csak lassan, h ne avatkozz be túl durván a rendszerbe. Én most havi 2kilóval haladok, eszek mindent, de csak délután 3ig, utána víz.
2012. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dexxter182 válasza:
Ha a férjed a +10 kiló miatt nem nyúl hozzád, akkor igen, a súlyfölösleg a hibás!
2012. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mi kb. fél évig próbálkoztunk, hogy legyen egy "tökös legény" is! Két leány után... Aztán úgy döntöttünk,hogy : -Jó!!! Erőltesse a nyavalya!!! Ha akarja,akkor úgy is jön! Ha lelki kényszert csinálsz belőle,akkor -akár a "muszálykaja" kirókázása- próbálod,de nem lesz jó! Azért egy alapos kivizsgálás is jól jöhet! / Apa 38/
2012. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ja! Bocsi,ez kimaradt: Nov.23-án 3820 gramm-mal és 53 centivel megszületett a Kiskandúr"!
2012. nov. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

6-osnak a válasz:a férjemmel semmi gond eleget szexelünk,nem vagyok dagadt csak van rajtam egy kis fölösleg ami 3 gyerek szülése után normális dolog.

8-as:Gratulálok a babához és sok boldogságot kivánok nektek nekem is a 2 kis csajszi után jött a fiúcska.

úgy hogy mostmár nem görcsölök rá mert van 3 gyönyörű gyerköcöm.

2012. dec. 3. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!