Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most nem tudom, mikor volt a...

Most nem tudom, mikor volt a tüszőrepedés? Tegnap hajnal 4kor iszonyú görcsökkel gondolom peteérésem volt. Aznap reggel 8kor, rá 4órára az addigi napokhoz képest a hőm megemelkedett, de még fájdogált napközben a petefészkem. Akkor?

Figyelt kérdés
Hajnalban repedt a tüsző? de a hőm nem azt mutatta, mert le kellett volna esnie a hőmnek, nem?nekem meg pont felment! És ha megrepedt, akkor miért éretem picit még azután is a petefészkem? Valaki segíthetne, aki érti ezt.
2009. aug. 16. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a peteérést nem érzed ilyen iszonyú görcsökkel!Van aki egyáltalán nem érzi!Én a melleimen szoktam érezni általában,már akkor kezdődik ez az érzékenység,s van egy pici folyásom is!Nem tudom mi lehet ez Neked,de ez a fájdalom egyáltalán nem jó!Szerintem legalábbis!Máskor is tapasztaltál már ilyet?
2009. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az iszonyú görcsökről ne a peteérés jusson eszedbe, hanem, hogy valami gáz van. Menj el orvoshoz vagy ultrahangra.
2009. aug. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a peteérést érzed, mert az egy folyamat, hanem a tüszőrepedést! Nekem is nagyon szokott fájni az egyik petefészkemnél, amikor tüszőrepedésem van. Már előtte 1-2 nappal érzékenyebb és van, hogy utána lévő nap is fáj, de akkor már csak nagyon kicsit. De a hőnek tényleg le kellene esnie! Lehet, hogy előtte lévő napokon más időpontban mérted? Vagy az is befolyásolja a hőt, hogy mennyit alszol. Én pont az ilyen dolgok miatt nem tartom semmire a hőmérőzést! :)
2009. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is megérzem a peteérést. Utólag nekem is hajnalban volt, olyan volt mintha megakarna jönni. Nem mondom, hogy görcsös fájás volt, de eléggé fájt. De biztosan az volt, mert összebújtunk (előtte utánna viszont nem) és úgy néz ki, hogy meglett a gyümölcse. :-)
2009. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike, mi is előtte 7órával bújtunk össze, remélem, tényleg jókor:D
2009. aug. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!