Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak tesztet a...

Mikor csináljak tesztet a leghamarabb? a fogantatás tuti, hogy 14én volt, mert ez az egy alkalom volt. (elsején volt meg, ahogy számoltam épp peteérés volt)

Figyelt kérdés
tudom,hogy ha nem jön meg a következő,akkor kellene tesztelni,csak így ha tudom a biztos dátumot,mire alapozzak?
2012. nov. 22. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Már nem stimmel.

Ha 1-én volt peteérés, akkor 7-én beágyazódás, és 14-én meg kellett volna jönnie a mensesnek, vagy ha nem jön meg, akkor pozitívat tesztelni.

2012. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27-én tesztelhetsz!!
2012. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első: A menzesze volt meg elsején!


28 körül tesztelhetsz.

2012. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak 28-ra ne várd és utána tesztelhetsz!
2012. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi,igen,1 én volt meg.akkor jövőhéten szerda körül csinálok....na,kíváncsi vagyok...nem tudom,lehet -e ezt érezni,de mintha érezném a terhességet...vagy csak pszichésen....
2012. nov. 22. 12:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok én is! Csak nekem okt. 31-én jött meg és 13-án voltunk együtt. Nem akartam eddig beképzelni, de nem tudok nem tudomást venni a kicsit furcsán érzem magam érzésről...állandóan fáj a derekam, meg émelygek is.
2012. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:-( épp most voltam a wc-n és egy kis halvány kis vérzést láttam....soha nem jön meg ennyivel hamarabb....:-( nem tudom mi ez...nem fájt semmim...még elsejéig lett volna idő...habár feszültebb voltam az elmúlt napokban....
2012. nov. 22. 15:06
 8/8 anonim válasza:
Teljesen rá vagy görcsölve, felejts el az egészet, és akkor jön össze. Nekem is így jött össze...
2012. nov. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!