Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvany furcsa csik a...

Nagyon halvany furcsa csik a teszten jelenthet bajt?

Figyelt kérdés
Igazabol inkabb a csiknak a korvonala latszik alig eszrevehetoen nem maga a csik teljesen.
2009. aug. 17. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelenthet. Nekem valamelyik ki sem mutatta a terhességem. Megcsináltam vagy öt tesztet. Várj egy kicsit. Minden nappal jobban látszódik!
2009. aug. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is lett egy nagyon halvány +, de másik két teszt viszont negatív.. szóval várok pár napot. Szerintem te is ezt tedd. aztán tesztelj újra.
2009. aug. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazából nemis tudom, nem a csík volt halvány, hanem a körülötte lévő rész pici tlesötétedett, már 1napja, hogy csináltuk. és lehet, h azóta jött ott elő a csík, ami 10perc utána már érévnytelen vagy mi.


De tleg nem a csík volt ami látszott, hanem a széle, vagyis körülötte, és most inkább ott fehérebb maradt a csík mint az egész többi részén.

2009. aug. 17. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!