Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hónapban hány alkalommal...

Egy hónapban hány alkalommal kell együtt lenni, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden másnap érdemes:)
2012. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ovu körül két naponta.

De amúgy, amikor csak jól esik. Ne számolgass, hanem szeretkezz. :)

2012. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Hülyeség, hogy mikor KELL. Amikor jól esik. 2 naponta, a nagy frászt! Mikor mi így csináltuk, nem jött a baba. Mikor minden nap, vagy amikor jól esett együtt voltunk, rögtön összejött. Érdekes... :)
2012. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát párom nagyon olyan felfogású hogy számolgassak., erre képtelen vagyok. a hét lett volna alkalmas arra hogy fogékonyabb legyen a testem rá, de végig durcázta a hetet és nem voltunk együtt. pedig mondtam hogy ez a hét ez a fontos nagyon.

Már kész vagyok, hónapokig csak várni h történjen....így sose fog menni. mindig vagy fáradt vagy van valami baja, pont akkor mikor együtt lehetnénk amikor közepén vagyok. Ő még nálam is jobban szeretne babát, most azt érzem nem akarja én pedig azt hogy nagyon szeretném.

2012. nov. 24. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor lehetsz terhes, akár azonnal a menzesz után is. Ne számolgass, hanem akkor szeretkezzetek, amikor a párod nem fáradt és kedvetek van hozzá.

Mi sem számolgattuk soha, hogy mikor "KELL", és még is van 3 gyerekünk.

2012. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egész októberben 1x voltunk együtt, a 15. napon délben. Ma vagyok 5 hetes.
2012. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Legalább egyszer. Én annak idején naponta többször is együtt voltam a párommal, és gyógyszer mellett sikerült be......... de tényleg a kétnaponta az ajánlott. Bár én ezzel vitatkoznék, mert szerintem most tök nehéz pontosan meghatározni az ovut, és akkor pedig kellene a szex a teherbeeséshez, legjobb lenne 24 őrán belül... Most akkor ha félreszámolod és pont ovunál vártok két napot, akkor meg már megint kevesebb az esély. Szerintem cspjatok a lovak közé :). Durcizva nem lehet gyereket csinálni.....
2012. nov. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!