Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztem tegnap negatív...

Lh tesztem tegnap negatív lett, ma voltam dokinál és van 4 érésben lévő tüsszőm, ma leesett a hőm 2 tizedet, lehet hogy nem lesz ebben a hónapban tüsszőrepedésem ha az lh teszt a 12 napon negatív? Ma vagyok a 13 napon, és a héten szerdán lenne pém.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 10:20
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

tegnap csináltam egy lh tesztet és egy hangyányit volt világosabb a kontroll csíktól, szinte alig látszott, akkor ez negatívat jelent?

Mit gondolsz?

2009. aug. 18. 06:55
 22/44 anonim ***** válasza:
Igen, de mindjárt pozitív lesz, ma, vagy holnap. Tényleg csak akkor jó, ha egyforma, vagy erősebb a tesztcsík.Én már ráhajtanék...:)
2009. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
értem, de ma a hőm növekedett 2 tizedet, lehet hogy éjszaka megtörtént az ovulációm??
2009. aug. 18. 08:33
 24/44 A kérdező kommentje:
ja és eléggé szurkál a petefészkem, és nincs már folyás
2009. aug. 18. 08:35
 25/44 anonim ***** válasza:
Amikor nekem hangyányit világosabb volt a tesztcsík akontrollcsíknál, az volt a pozitív. Másnap fel is ment a hőm, ahogy kell. Valószínűleg te is így jártál. Tegnap pozitív teszt, ma megemelkedett hő: hajnalban ovuláltál. Gratulálok! :-) Ugye tegnap együtt voltatok? Az ovuláció előtti nap a legesélyesebb minden szempontból.
2009. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Hát biztos függ a teszttől is, nekem az mindig negatív volt.
2009. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
igen tegnap együtt voltunk, meg a múlthéten szombaton is, meg most a héten szerdára tervezzük és péntekre na meg vasárnapra, így jó lesz?
2009. aug. 18. 08:46
 28/44 A kérdező kommentje:

Én Corax tesztet használok, DM-be vettem.

Ti milyet használtok?

2009. aug. 18. 08:47
 29/44 anonim ***** válasza:
Jó lesz az. Expect és egy drágább, ami jobb volt, de nem jut eszembe a neve, a Müllerben vettem. :)
2009. aug. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Ami együttlétet holnaptól terveztek, az már csak nektek szól, baba em lesz belőle. :-) Az ovuláció azt jelenti, hogy kiszabadult egy érett petesejt, ami csak maximum 24 óráig megtermékenyíthető, de inkább kevesebb. ha nem termélkenyül meg ez idő alatt, akkor szétesik, és a ciklus további részében ne vagy termékeny.


Úgyhogy ma még belehúzhattok, holnaptól már "csak" egymás öröméért csináljátok. :-)

2009. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!