Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztem tegnap negatív...

Lh tesztem tegnap negatív lett, ma voltam dokinál és van 4 érésben lévő tüsszőm, ma leesett a hőm 2 tizedet, lehet hogy nem lesz ebben a hónapban tüsszőrepedésem ha az lh teszt a 12 napon negatív? Ma vagyok a 13 napon, és a héten szerdán lenne pém.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 10:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Én One Step-et hasznáéltam, vaterásat. Pontos volt. :-) Az eredmény most öthetes. Előző voltam.
2009. aug. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

akkor ma is rá kell húzni?

mi van akkor ha csak nem volt ovulációm?

2009. aug. 18. 09:22
 33/44 A kérdező kommentje:
tud annyi sperma tegnap este óta képződni, hogy ma jó legyen?
2009. aug. 18. 09:23
 34/44 anonim ***** válasza:
Hát bizony, ezért írtam, hogy folytasd a tesztelést. Hisz az csak feltételezés, hogy most volt. Ha ezután halvényabb lesz, akkor megvolt. Ilyen egyszerű.
2009. aug. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Egyébként van egy lányom, most dolgozunk a tesón, ha tőlem kérdezted. :)
2009. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

annyi tanáccsal láttál már el, hogy nem igaz, köszönöm szépen:)

tehát, ha ma a teszt eredménye halványabb akkor már hiába vagyunk ma együtt, ha pedig olyan erős mint tegnap akkor még együtt kell lennünk ma is?

csak attól félek hogy a páromnak nem lesz annyi spermája hogy megtermékenyítsen...mert tegnap is együtt voltunk

2009. aug. 18. 09:40
 37/44 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, hogy elég lesz-e, vagy sem. :-) Ha ma is erős lesz a teszt, ma is legyetek együtt, meg holnap is. Ha ma gyengébb lesz a teszt, akkor is legyetek együtt, de holnaptól már ne a babáért. :-)
2009. aug. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Először csinálod az ovutesztet, kell egy kis idő, hogy kitapasztald. LEHET, hogy már megvolt, lehet, hogy nálad ilyen a pozitív, nem vagyunk egyformák. Első hónpban én is azt hittem, hogy pozitív, de erősebb lett a csík. Szerintem a spermiumok miatt ne aggódj! Ha most mégse jön össze, következő hónapban okosabb leszel, már tudni fogod, mire kell figyelni...:)
2009. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

ok, nagyon kíváncsi leszek, hogy sikerül e teherbe esnem...

Ti sokáig próbálkoztatok?téged nézett peteéréskor uh-n az orvos?

2009. aug. 18. 09:54
 40/44 A kérdező kommentje:
azért ma csinálok mindenképpen még egy tesztet, nagyon kíváncsi leszek, elvileg szerdán lenne pém
2009. aug. 18. 10:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!