Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után tényleg könnyebben...

Szülés után tényleg könnyebben teherbe lehet esni? Valakinél volt már rá példa, hogy szülés után 1éven belül összejött a kistesó?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen ismerősöm van. Pl: 7 évig vártak az elsőre, azóta még jött 2 kistesó! Egyik szebb mint a másik. Érdemes volt várni. Ja és a sok tortura után természetesen lett mind!
2009. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 3 évet vártam az első babára,a 2.meg akkor jött össze,mikor a nagyobbik már 6hós volt és szoptattam még.A 3.babára 4évet vártam úgy,hogy a 3.évben volt egy késői vetélésem.A 3.baba megszületése utáni 5.évben volt egy kisbabám,akit elvesztettem a 16.héten virusos fertőzés miatt,majd rá következő 4.évben szintén terhes lettem,most megy oviba a kicsi.Hát szerintem eléggé változó,mert vannak olyan ismerőseim is,akik szinte 3 havonta mennek abortuszra,ami engem nagyon megrendit!

Bocsi,ha nem mind a kérdésedre volt válasz,csak az eleje,de érdekességképpen leirtam!

Jó egészséget neked,nektek!:)

2009. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!