Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, akinek a nemvárt...

Volt olyan, akinek a nemvárt napján még negatív, majd később pozitív lett a terhességi tesztje, annak ellenére, hogy az ovuláció középidőben volt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:

ÉS azt honnan lehet tudni, h pontosan mikor volt az ovu?? Mármint hogy pont aznap totálbiztos?? Még mikor a doki uh-val követi a peteérést, akkor is kb. időpontot mond, nem azt, h "na, ez ma délután 5kor ki fog repedni a tüszőből". De ez még csak az egyik! Ki tudja h mikor találkozott a hímvivarsejttel, mennyit vándorolt, míg beágyazódott, hova ágyazódott be? ( a méh egy nagy terep, yaakorlatilag rögtön az elejére, de a közepére is beágyazódhat)

Így tehát a kérdésre a válasz: Igen, van ilyen :)

2012. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És én többek közt ezért is szoktam javasolni, több GYK-s kérdésnél is, h ne nemvárt napján, hanem utána 2-3 nappal teszteljenek, első pisiből, az már tud mutatni valamit; nem extra halványan, nem alig láthatóan, hanem vagy van két vonal, kereszt, akármi,- vagy nincs :)
2012. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján még minek tesztelsz? Várj 5-6 napot, és ha baba van, biztos pozi lesz a teszt.
2012. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, az első terhességemnél már javában ott volt a csík akkor is, így most is azért próbálkoztam. Az ovu pontos idejét én sem órára pontosan értettem, de lehet tudni, úgy, ahogy írtad is! Múlt héten vol kedden és szerdán is egy-egy folt barnás-pirosas vér a bugyimon, ami nagy valószínűséggel lehetett pecsételő vérzés, soha még ilyet nem tapasztaltam. Nagyon jó lenne már tudni, baba van-e dologban vagy vmi hormonzavar?
2012. szept. 16. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Remélem, olvasod még a válaszokat. Nem tudom, hogy azóta teszteltél-e, de nyugodtan tesztelj! Én a romed maria teszteket ajánlom, nekem mind2 babánál megbízható volt!
2012. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!