Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gátolja a teherbeesést, ha...

Gátolja a teherbeesést, ha éppen enyhe viszketés miatt kezelném magam Canesten-kúppal (3 nap)?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát, de pár éve volt gombám, amit kikezeltem, de most megint úgy érzem, kezdődik, mert kicsit viszketek, viszont félek, ha elkezdem a Canestent, esetleg a hímivarsejteket is kiírtom?!
2009. aug. 17. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kanesztenben nincs olyan dolog ami árt a spermáknak. De nekem is szokott ilyen balyom lenni menszi után van , hogy kicsit viszket meg ég de egyszer be kenem és kész. Szerintem ettöl függetlenül nálunk sem jön még a baba.
2009. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kathrin01 ***** válasza:

Szia,

gátolni olyan formában tudja a teherbeesést, hogy ha fel teszed a kúpot, akkor nem tudsz összebújni a pároddal. Bár szerintem is jobb, ha előbb kikezeled, mert nem múlik el magától. Sok sikert a babához!

2009. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kenőcsöt használnék. Canesten kenőcsöt, másnap Burow kenőcsöt. Így felváltva, pár napig.

Ha nem múlik el, akkor próbálnám csak a kúpot.

2009. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!