Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki, mikor és hogyan jött rá,...

Ki, mikor és hogyan jött rá, hogy terhes?

Figyelt kérdés

Elmesélnétek?:)

Sok sztorit várok :)



2012. nov. 29. 17:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

November 4-ére, vasárnapra nem vártam a menzeszem, de már szombaton dél körül menstruációs görcsökre hasonlót éreztem. Furcsa volt, mert máskor ilyenkor már rég véreztem. Az még furcsább volt, hogy a görcs aztán elmúlt, majd este visszatért. Máskor, ha megjön, inkább folyton erősödik. Egy hete már nagy étvágyam volt és a szagokra is érzékenyebb lettem. Este a férjem hazajött a munkájából, nem akartam még neki mondani, hiszen még nem is késett a menzeszem, de nekem volt egy érzésem. Akkor átnyújtott nekem egy kis kék babavillát, a munkahelyén találta (pedig egy nagyon nem odaillő tárgy...) mondta, amint meglátta, rám gondolt. Akkor könnybe lábadtak a szemeim, és éreztem, hogy ez egy jel... :D El is kellett neki mondanom, hogy minden olyan furcsa. Pár napra rá teszteltem, és halványan, de pozitív lett.


25 éves, 7 hetes kismama :)

2012. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
negyedik próbálkozós hónapnál jártunk, én az első háromban meg voltam róla győződve hogy sikerült, de nem.. a negyedikben már nem érdekelt, úgy voltam vele hogy jó, akkor ez nekünk nem lesz egyszerű. Pár nappal azelőtt hogy meg kellett volna jönnie, már éreztem hogy mintha meg akarna jönni. Teljesen biztos voltam benne hogy meg is fog, olyannyira, hogy pont a nem várt előtti este kiborultam, hogy miért vagyok én ilyen szerencsétlen hogy még teherbe esni sem tudok. Úgy sírtam hogy levegőt alig kaptam, pedig ilyet én nem szoktam. Másnap már tényleg meg kellett volna jönnie, de egész nap semmi... csak az érzés, hogy mindjárt meg fog jönni. Amint hazaértem munkából, nagy mérgesen elővettem egy tesztet és megcsináltam. Azért mérgesen, mert már úgy éreztem elegem van abból hogy hónapról hónapra reménykedek, és mert 99%-ig biztos voltam benne hogy megint negatív lesz, mint az előző hónapokban. Persze pozitív lett. Azóta már meg is született a kisfiam, és épp azon gondolkodik, hogy aludjon-e vagy inkább kikészítse az anyját azzal hogy nem alszik :)
2012. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességnél, a 29. napon teszteltem, negatív lett, kidobtam. Csak azért teszteltem, mert aznap elutaztunk külföldre. Vártam, h megjöjjön, de nem jött. Rá sem gondoltam, h sikerült. Hazajöttünk, teszteltem, azonnal pozi lett. Volt nagy örörm, h már a második hónapban sikerült.

A második babánkra évekig kellett várni. Volt 4 inszeminációnk is, sikertelenek. Majd amint kiderült, hogy nem sikerült az utolsó, feladtam. Elutaztunk a férjemmel, nem foglalkoztam vele, hogy hanyadik napon vagyok. Majd hazajöttünk, és egyszer azt vettem észre, hogy veszettül fázok és ráz a hideg. December eleje volt, de én nem vagyok fázós. Délben csináltam tesztet, azonnal pozi lett. El sem hittem, álltam a fürdőben, reszketett a kezem és csak bőgtem, hogy végre sikerült. A férjemnek hetekbe telt, mire felfogta, hogy végre sikerült és újra apa lesz. Egy angyal a kicsi, jobbat és szebbet nem is kívánhatnék!

2012. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt még egy hét kb a nem vártig. Furán éreztem magam, megjön érzésem volt, meg iszonyúan fájtak a melleim. Ja, és sűrűn jártam pisilni. Nem volt mit veszíteni, így mondtam a férjemnek, hogy ugorjunk be a rossmanba egy tesztért. Este megcsináltam, és baromi halvány + lett. Másnap megint csináltam egyet. Az erősebb lett. A férjem szülinapja előtt megint csináltam egyet. Na az már olyan erős lett, hogy csak na. Erősebb lett mint a kontroll csík. :) Ekkor volt kb a nem várt napja. Azóta már megszületett a kislányunk, 14 hónapos kis tündérke.
2012. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
gratulálok!:)
2012. nov. 29. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!