Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 14. napján (előző napi...

Reménysugár27 kérdése:

Ciklus 14. napján (előző napi ovulációval) 6 mm -es méhnyálkahártya. Szerintetek van remény a sikeres beágyazódásra?

Figyelt kérdés
Azóta szedek E-vitamint, iszom a palástfüvet és kenem a women's krémet. Bízom és remélek. :)
2012. dec. 1. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom,hogy legalább 8 mm kell,hogy legyen.Beágyazódáskor!!!Szóval lehet,hogy még csak 6 mm volt,de addig még vastagodik.Szóval nem lehetetlen.:)Egyébként mikor kezdted el szedni-inni-és használni ezeket a dolgokat?
2012. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jó a 6 mm.

nekem is ennyi volt, s azt mondta az orvos, hogy szép nyálkahártya:)

2012. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
PERSZE PERSZE!!!! Méhnyálkahártyát a progeszteron segíti fejlődni, meg a beágyazódást is ez segíti! Progeszteron a peteérés után kezd termelődni....naná hogy elég vastag,most kezd vastagodni!
2012. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a biztató információkat Mindenkinek!!! Nagyon aranyosak vagytok!

A palástfű teát már kb 3. ciklus óta iszom, mindig az ovu után. (bár nem mindig volt pé, de amikor felment a hőm, ittam, napi 2 bögrével) Az E-vitamint sajnos csak néhány napja szedem, eleinte 100 mg-ot, de 2-3 napja 3x100 mg-ra váltottam, hogy biztosan hasson. :) A krémet pedig előző ciklusomban csak 4 napig kentem, mert hormonvizsgálaton voltam, és addig nem akartam ilyeneket bevinni, hogy tényleg reális képet kapjunk. Tehát a krémet ebben a hónapban kezdtem el igazán kenni, ovu után 14. napon csak este kentem még, azóta reggel este egy nyomásnyit. Bízom benne, hogy ezek mind hozzájárulnak a méhnyálkahártya vastagodásához és a sikeres beágyazódáshoz.

Amin viszont elkeseredtem, hogy ma reggelre 36,5-re "visszaesett" a hőm, ovu utáni 4. napon vagyok, eddig 36,5-36,7-36,9 ma meg 36,5...szerintetek ez még normális???

2012. dec. 2. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem értek,de szerintem ez mindegy...magasabb mint a ciklus első felében,akkor jó!én így tudom
2012. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!