Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulácis teszttel kapcsolatban...

Ovulácis teszttel kapcsolatban valaki tud segíteni? Ma csináltam először ovu tesztet és még nem igazán vagyok ebben tapasztalt.

Figyelt kérdés
A ciklusom fele kb. holnapután lesz. A mai tesztemnél a teszt vonal csak egy kicsit halványabb a kontroll vonaltól. Ez most pozitívat jelent? Vagy csak akkor pozitív ha egyforma erős a kettő?
2009. aug. 18. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyan olyan erős akkor pozitív ha már halványabb az a tájékoztatón is írják hogy negatív. De azért nézd meg a papíron mit írnak. Sok sikert:)!
2009. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,mint nagy ovu tesztes:)
2009. aug. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az a bajom, hogy alig van eltérés, éppen hogy csak világosabb. Erősebb szokott lenni ha megfelelő az időpont?
2009. aug. 18. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én One Step ovutesztet használok, és úgy jártam, hogy a negatív tesztjeimnél a tesztcsík sokkal halványabb volt a kontrollcsíknl, az egyetlen pozitív tesztnél meg csak egy árnyalattal volt halványabb a tesztcsík a kontrollcsíknál.


A hőgörbémés a nyákom is igazolta, hogy másnap lett ovulációm: másnap elindult a hőm, és kevésbé folyós lett a nyákom.


Két hét múlva pozitívat teszteltem, tehát bejöütt az időzítés. :-)


Remélem, segíthettem. Tesztelj holnap is. Lehet, hogy nem pont a csúcsot kaptad el, hanem a felszálló vagy a leszálló ágba találtál bele.

2009. aug. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!