Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki hasonlót? -...

Tapasztalt valaki hasonlót? - teherbeeséssel kapcsolatban

Figyelt kérdés
Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi. 3 negatív terhességi teszt után, és május elején menstruáltam rendesen, bár sokat késett aztán a múlt héten is megjött de csak 2 napig volt meg, aztán csak barnás folyásom volt, tüneteket nem érzékelek...csak úgy érzem, mintha a méhem kicsit "megduzzadt" volna + gyakori vizelési inger, egyéb konkrét tünetem nincs...Hallottam már olyan nőről is, aki csak jó pár hetes kismama korában vette észre,h terhes( vagyis a doki vette észre) Én most kb. 11 hetes lennék. Van még esélyem arra, hogy valóban babás legyek? Ha nem akkor mi okozhatja ezt az érzést? Hétfőn készülök dokihoz, de addig szeretném megtudni, hogy tapasztalt-e valaki hasonlót. Előre is köszönöm!
2010. jún. 12. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg csak a képzeleted játszik veled. Én ezt fordított placebonak szoktam hívni. Ha valaki nagyon szeretne gyereket, annál ez előfordul. Volt aki soha nem görcsölt még annyira menstruációkor, kórházba került, de semmi baja nem volt, azt hitte terhes és biztos vetélés volt. Tényleg kutya baja sem volt. Ez ugyanúgy jelentkezhet fizikailag, mint ahogyan egyesek hányingert érzékelnek, holott sehol semmi. Egyszerű ezeket a tüneteket beképzelni.

3 negatív terhességi teszt és a menstruáció kizárja a terhességet majdnem 100%-ban. Mindettől függetlenül én tiszta szívből kívánom neked, hogy ne legyen igazam! Minél előbbi sikeres gyermekáldást nektek!

2010. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva, nem tervezetük még,h gyermeket vállaljunk, ezért nem is görcsölök rajta, nem szeretnék mindenáron teherbe esni...de ha jönne, akkor nem bánnám/bánnánk. Az is hozzá tartozik még,h az előző mensim előtt nem éreztem a peteérést, pedig már nagyon hosszú ideje mindig érzem( kb. középidőben) Ezért vagyok most ilyen kétségbe esett...összezavarodott...
2010. jún. 12. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm 15 hetes terhes volt amikor megtudta (a dokitól). Semmilyen tünete nem volt, sőt a mensije is napra pontosan jött meg neki minden hónapban és ugyan annyi napig tartott mint általában. De mindenképp menj dokihoz, mert csak ő tud biztosat mondani.
2010. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!