Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet ha fogamzásgátló...

Baj lehet ha fogamzásgátló abbahagyása után egyből teherbe esnék?

Figyelt kérdés

Még nincs itt az ideje,de jó tájékozódni.

Fogamzásgátlót szedek évek óta.Ugye ha majd gyereket akarunk,akkor kell kis szünet a próbálkozás és a gyógyszerabbahagyás között.

De én allergiás vagyok mindenféle gumira,hüvelygyűrűre.A többi pedig hormontartalmú,ugyanott vagyok ahol a gyógyszerrel.

Ha megszakitva szexelünk,akkor ugye csökken az esély.

Lehet baj ha még így is teherbe esek?

Vagy ha ennyire jönni akar,akkor had jöjjön?


2012. dec. 3. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nem lesz a babának, akkor sem, ha gyógyszerszedés közben fogan meg. A mai gyógyszerek nagyon alacsony hormontartalmúak, sőt állítólag közvetlenül az abbahagyás után könnyebben összejön a baba! :)

34 hkm

2012. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű,de nekem sajnos baj lett.Szorítok,hogy veled ne így legyen.
2012. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes,gyógyszert szedek,még csak tájékozódom
2012. dec. 3. 15:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj.
2012. dec. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Manapság már nem kell szünetet tartani, egyből utána lehet próblkozni. Még az sem okozna bajt, ha esetleg még a szedése alatt csúszna be.
2012. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehet belőle baj. Én is így fogantam, anyám hormonháztartása ki volt ütve. Most nincs normális menstruációm, folyamatos folyásom van, fogékonyabb vagyok a nemi betegségekre, nem áll be a hormonháztartásom. Ha lányod fogan, ez lehet, mint nálam
2012. dec. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19:09: Tudsz normálisan irni,szóval min 15 éves vagy...15 évvel ezelőtti gyógyszerekkel összetétele "kicsit" más
2012. dec. 4. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:

En is leallatam a fog.gatloval juniusban...mostmar december van,es egy napja kesik a mensim..tesztelni nem merek :D

En is sok helyen olvastam,hogy nem lehet baj,ezert vagtunk mi is bele :)

Ha jonni akar,ugyis jon :D

Kivanok neked mielobbi aldott allapotba kerulest,ha eljon az ido,amikor szeretnetek :)

Minden jot :)

2012. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!