Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszt...

X-epil terhességi teszt tévedhet? 3 napja késik.

Figyelt kérdés
Múlt héten menzesz görcseim voltak idő előtt 3 napig, tegnap megint, azóta megszűntek. Dec. 1-re vártam, amúgy mindig pontosan 28 napos a ciklusom. Nincs semmi vizes folyásom ami szokott lenni mensi előtt, a hőm 36,8- 37 fok még mindíg. (36, 4 az alapom) Teszteltem ma X-epillel, de negatív. Szerintetek teszteljek még? Ettől még terhes vagy már kizárt? Ha igen milyen tesztet ajánlanátok?

2012. dec. 3. 14:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még lehetsz terhes. Nekem pl ez a fajta teszt később mutatta ki, mint a gyógyszertárban vásárolt. Vegyél egyet gyógyszertárban, mindegy, hogy milyet kapsz, csak mond meg, hogy jó erős legyen :-) Nekem azok előbb mutattak pozitívat!
2012. dec. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
X-Epil nekem nemvárt után 2 nappal erős pozit mutatott.
2012. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálam is, 1én kellett volna megjönnie a hőm szintén fent van (36,9)pénteken meg szombaton hasfájás illetve derékfájás volt, de mensi sehol, kettő fajta tesztet próbáltam (ma meg tegnap), mind a kettő negatív lett, így még várok 2-3 napot és ha nem jön meg és még a teszt is negatív lesz szerdán, akkor megyek a nődokimhoz, hogy miért nem jön meg.
2012. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ettől még lehetsz kismama. Menj el a rossmanba, akciós a facelle teszt (400ft), egy próbát megér az is. :)
2012. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Lehet később történt a beágyazódás! :)

Nincs veszve semmi,még lehet baba!

Sok sikert!Drukkolok!


Remélem megírod mi lett!

2012. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:) Bementem délután a gyógyszertárba, mert hallottam, hogy több féle megbizható teszt van normális áron....hát kb csak digitális Clear Blue volt, úgyhogy egy-két nappal inkább elhalasztom a tesztet...:) Akkor még várok...hátha:)) Megírom mi lett mindenképpen...csak rossz ez a bizonytalanság:S
2012. dec. 3. 18:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves 14:56-os válaszoló, akkor izguljunk együtt!:) Írd meg mindenképp mi a helyzet veled ha teszteltél;) Régóta szeretnél babát?
2012. dec. 3. 18:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen már 1,5éve próbálkozunk. Drukkolok neked, hogy pozi teszt legyen, ennél szebb karácsonyi ajándék nem is lehetne:)
2012. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az x-epil már jóval nemvárt előtt egyértelmű plusz volt, de például a 12,5-es predictor early rá 1,5 hétre is sokkal halványabban mutatta. Teszt és szervezet függő, lehet ott még baba megy a drukk!
2012. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a 25-ös rossmanos teszt a nem várt napján erős pozi lett..

a vaterás 10-es még a mensi elmaradása után is igen igen haloványka volt!!!!

Jobban bizok a 25.-ben mint a 10.-ben!!!!

2012. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!