Abbahagytam a Merckformin szedését . Késhet emiatt, VAGY terhes lehetek szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szédültem a gyógyszertöl de mivel a dokim szabin van nem tudtam még eljutni hozzá. Abbahagytam addig a szedését.Merckformin 500 ast szedtem napi 1 et. Enyhe Pcos-ra. Féléve szedem,pontos ciklusaim voltak. Most nem jött meg a menstruációm. Okozhatja a gyógyszer elhagyása, vagy terhességre kell gondolni? Szúrkál a cicim, émelygek,és mensi szerű érzesem van de csak fehér néha krémes néha picit nyálkásabb folyásom van helyette. ut.vérzés .:09.21 Ilyen hamar felborulna ciklus nélküle? Normális válaszokat kérlek !

2012. okt. 23. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy egy szem Merkformin ennyire befolyásolná. Lehet hogy babás vagy, már tesztelhetsz szerintem. Már több mint egy hónapja volt a mensid.:)
2012. okt. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a gyógyszer abbahagyása miatt van!

Szerintem terhes vagy, de ha igen, akkor minél előbb derítsd ki és konzultálj a nőgyógyászoddal vagy endokrinológusoddal, nehogy a gyógyszer abbahagyása miatt valami baj legyen!

Kérlek írd meg a teszt eredményét! :)

2012. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Ma délben csináltam expect nevű 25 ös tesztet , de csak valami nagyon halvány második vonal van rajta . nem tudom csal e a teszt. Az az igazság hogy 33 napos a ciklusom és 20-21-22.nap voltunk együtt, nekem akörül van a peteérésem . Ez 14 napja volt lehet hogy korán teszteltem ? Még mindig nem mensizek fehér tejszerű folyásom van . Még mindig elkap a roszullét ,és szúrkál a cicim mensis érzés a hasamban . Javitani szeretném az elsö kommentelöt nem egy szem gyógyszer maradt ki majdnem 1 hónap, de nagyon minimális adagot szedtem napi 1 szemet. De sehol nem találok rá választ ilyen hamar lehetséges lenne e hogy felborul a ciklusom amikor 30-33 napra megjött mindig. És a rosszulléteket nem tudom hormonálisan magyarázzam ,? :( Azt hittem ma kapok választ a teszttöl, de ez nem egyértelmü . Nekem nem meggyőző az a csik..annyira halovány .Most vagy azért mert nem elsö vizelettel lett , vagy korai..14 napja volt az aktus. vagy csak a hormonok teszik ezt velem :( De akkor nagyon szerencsétlen vagyok.
2012. okt. 24. 13:20
 4/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Az én véleményem a következő, ha kíváncsi vagy rá.

Azokból az infokból kiindulva, amit írtál, 99%ra mondom, hogy babás vagy!

Nekem csak akkor volt halvány pozi a tesztem, mikor ciszta miatt volt az. De akkor nem szedtem a gyógyszert.

Mióta szedem a gyógyszert, azóta egyszer volt halvány pozi, amikor babás voltam.

Mivel délben csináltad és 25ös tesztet, azért halvány pozi!!!!

Ha reggel csináltad volna, vagy 10eset, akkor erősebb lett volna!

Plusz csak enyhe pcod van!!! Tuti terhes vagy!!!!!!

De azért várom a holnapi tesztet, gondolom csinálsz :)

2012. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szia kedves utolsó! nem tudom mikor tudok tesztelni mert sajnos anyagilag most nagyon nem engedhetem meg hogy újat és újat vegyek. Szivem szerint vennék már reggel. Szeretnék még a héten csinálni egyet, remélem nem lesz menstruációm ha már eddig nem jött.. a pocakom és a mellem fájdogál. Megpróbálom feltenni a tesztem , és megmutatni..egyébként a képet átváltottam negatívba és halványan ott is világit a második vonal.. pedig tényleg nagyon halvány lett.
2012. okt. 24. 17:30
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál még arra, hogy vaterán olcsón vegyél? Kb 100 ft db-ra jön ki. Én 25 dbot vettem annak idején, felét elajándékoztam.

Megértelek, mert amúgy nagyon drágák.

Kérlek arra figyelj, hogy 10es érzékenységűt vegyél, mert az hamarabb kimutatja. Meg ha nem tudod reggel megcsinálni, egy pohárban beteszed a hűtőbe és később is megcsinálhatod.

A mensis fájdalom nekem is megvolt, mindig azt hittem, na majd ma megjön.

A képet megnézném :)

2012. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kérlek ne haragudj telefonnal tudtam csak lefotózni. Sajnos igy még rosszabbul látni bemásoltam a negativos képeket is talán látni hogy halványan világit. [link]


[link]


[link]

2012. okt. 24. 20:43
 8/13 A kérdező kommentje:
de volt hogy rendeltem amugy tesztet, de csalódtam benne mert annyira vékony a tesztcsik hogy alig látni a tesztablakot. Próbáltam a képeket annyira feljavitani amennyire lehet, de ha szerinted negativ azért sem sértödök meg, hisz ezért töltöttem fel :)
2012. okt. 24. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halványan pozitív, majd tesztelj újra pár nap múlva.:)) Halkan gratulálok.:)
2012. okt. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon vékonykák azok a tesztek, de nekem bevállt. Lehet, hogy eladó függő a dolog.

A negatívon nem annyira látom, de a rendesen szerintem halványan látszik. :)

2012. okt. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!