Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes ilyenkor tesztet...

Érdemes ilyenkor tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Kb. 24-27 én lehetett a peteérésem a párommal együtt voltunk!Nagyon várjuk a babát,már ha lenne..:) Kb.10. e körül kellene megjönnie, de a párom már vett tesztet, érdemes ilyenkor megcsinálni?Mutathat ki érdemleges eredményt??
2012. dec. 5. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 24-én volt, és megtermékenyültél és be is ágyazódott valóban, akkor a holnap reggeli teszt első pisiből már mutathat pozitívat, de ha később volt, akkor inkább negatív lesz még, akkor is ha baba van.


Az esedékes menstruáció napján érdemes igazán tesztelni, főleg, ha semmilyen terhestüneted nincs amúgy.

2012. dec. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai, még legalább 2 napot várj vele, és akkor is reggeli első vizeletből csináld meg. De az lenne a biztos, ha megvárnád, hogy megjön-e.
2012. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!