Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Ma csináltam egy...

Szerintetek? Ma csináltam egy tesztet és én látok rajta egy nagyon halványka második csíkot. De nem akarom bebeszélni magamnak mert már nagyon sok csalódás ért. A kép nem a legjobb minőség.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. dec. 5. 15:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

20-as vagyok. Persze a barnázás lehet a menstruáció előjele is, de inkább akkor, ha általában is szoktál előtte barnázni. A halvány teszttel valószínű, hogy be akar fejeződni lassan a beágyazódás, ez pont a nem várt idejére esikáltalában. Nekem az első babámnál volt ez, pont a nem várt napján volt egy nagyon minimális barnázásom. Ha hosszabb ideig tart, nem túl jó, de minden szervezet más és bármi lehet. Nagyon korai még, bármi lehet, biokémiai terhesség is, ami nagyon gyakori és a legtöbb nő észre sem veszi, mert nem tesztel és meg is jön pár nap késéssel.

Mindenesetre, szerintem várj egy kicsit, pár napot, tesztelj újra. Remélem, lehet hamarosan gratulálni! Szorítok neked!!!

2012. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!