Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki 20 hetesen volt 4D-n hogy...

Aki 20 hetesen volt 4D-n hogy sikerült? Mi elvileg az egyik legjobb helyre nagyon jó orvosokkal halom pénzért mentünk és hatalmas csalódás

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkerdezhetem miert csalodtaL? En 12 es 32 hetesen voltam es oriasi elmeny volt mindketto. Mar 12 hetesen megmondtak, h kisfiu, nagyon profi volt a szonografus. Elso gyerekkel mashol voltam, de akkor is nagyon elegedettek voltunk. Gyonyoru fotokat es videot is kaptunk.
2012. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia mi 19 hetesen voltunk és nem csalódtam!Gyönyörűen látszódott mindene azt is megmondták,hogy kislány.Gyönyörű képeket és persze az egészről egy cd-t is kaptunk.37hkm
2012. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az előző terhességemnél voltunk a 18. héten és a 26. héten és fantasztikus volt minden látszott.

Most a 2. terhességemnél voltunk 12. héten minden szuper volt és most a 20. héten is mentünk csak azért hogy 4D képeket kaphassunk a pofiáról, lába közéről...

A magzatdiagnosztikai központba mentünk mert hogy az az egyik legjobb, erre a doki közli hogy csak genetikai ultrahangot lehet csinálni mert ilyenkor még nem lehet 4D képeket késziteni (???) Mondom és ezt a telefonba mikor bejelntkeztem nem említették volna meg? Mivel csak ezért jöttünk.

Tulajdonképpen 14 ezer forintot hagytunk ott egy sima ultrahangért 0 db 4D képpel. Azt mondta hogy nem jó szögben fekszik és ezért esélytelen amúgy is...

Hát köszi :(

Ezért érdekel hogy járt-e már így... engem nagyon kiborított

2012. febr. 10. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!