Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség előtt és az első...

A terhesség előtt és az első trimeszterben ti vásároltatok a babának?

Figyelt kérdés
Mit vettetek használtan és mi az, amit - persze ha van rá lehetőséged - de jobb újjonan venni??Miért?
2012. dec. 6. 18:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves választ!Látom, eltérőek a vélemények. Mindenki véleményét elfogadom, de én azt a tábort erősítem, akik vásároltak, már a babatervezés időszakában. Úgy vagyok, mint itt ti többen is, megtetszik valami, elképzelem benne a pici babám, megveszem. Én is uniszexet mindenből. A kiságyat, matracot, babakocsit, cumi, újonnan szeretnénk venni, rucikat vettem én is "használtan" főleg "tesz-vesz"en, dehát ezek is többnyire teljesen ujjak, szépek. Nem hiszem, hogy ez bármit befolyásolna, sőt én abban hiszek, hogy ezzel pozitív energiát sugárzok be!(Ne nevessetek ki)És egyszerre mindent megvenni, nagyon sok lenne.Köszönöm, hogy meghallgattatok.
2012. dec. 7. 08:10
 12/14 anonim ***** válasza:

nos,én az a tipus vagyok aki nagyon bele tud szeretni egy egy kis babaruhába vagy holmiba DE még nem vettem semmit a kicsimnek,egyrészt azért mert még nem tudjuk hogy fiu vagy lányka lesz másrészt a ruhaféléket majd a legvégén veszem meg mivel nem tudni mekkora baba és mi van ha megvetted azokat az édes kis rugdalozokat és lesz egy 4kilon felüli babád?!max tovább adod.én fogok használtan is vásárolni nem érzem hogy azzal kevesebb lenne a babám másétól :)


14+3hkm

2012. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előtte semmit. Mindig az járt a fejemben,hogy mi van ha évekig nem jön össze, akkor nézegessem a babaruhát?

Sógornőm pont így járt. Megvette a kislány (mert szerinte az lesz) keresztelő ruháját, már akkor, amikor csak próbálkozni kezdtek. Két éve próbálkoznak, de sajnos még nem jön a baba!

2012. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megértelek titeket, sajnálom....én ahogyan írtam, csak pár darabot és unisexet, fehéret vagy sárgát pl. Nem gondolok arra, hogy nem jön a baba....csak pozitívan!Sok szerencsét!
2012. dec. 7. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!