Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhetett lehet, hogy...

Sikerülhetett lehet, hogy több honap után végre örülhetek?

Figyelt kérdés
6 napja késik a mensim.Tüneteim nincsenek. A hőm 3 napja tizedeket emelkedik.Tesztelni nem még nem teszteltem mert egyenlőre csak egy sima késésre gondolok.
2009. aug. 2. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha vársz és igyekszel nem rá gondolni!!Nekem sajna kétszer is volt, hogy 6-7 napot késett, pedig nekem előbb szokott megjönni.A doki azt mondta valószínű baba volt, de ne izguljak, mert egy felmérés szerint már egy napos késésnél is találtak a vizsgált nők menseses vérében embrionális szöveteket.Nem azért mondom, hogy idegesítselek,ne érts félre, csak mondta a doki, hogy a szervezet kilöki ami nem teljesen tökéletes, ezért volt nekem is...pedig pozis tesztem is volt.A doki azt mondta, hogy várjak legalább 10-14 nap késést utána teszteljek csak!Tudm furán hangzik, hiszen már egy napos késésnél is egyből tesztel mindenki, de lehet hogy jobb ha tényleg úgymond nem foglalkozol vele!Tudom oltári nehéz, de ha van baba, az ő szempontjából is jobb.Szorítok nagyon nagyon!!!!!!

amúgy én is egy több hónapja próbálkozó anyukajelölt vagyok:)

2009. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én ezért nem szeretném elkapkodni a tesztelést.Inkább késöbb de az a biztos. Sok sikert kívánok a babához.
2009. aug. 2. 16:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, most már én is okosabb vagyok, így vagyok vele!Most meg van:/, de mikor legközelebb késik, nem hamarkodom el, várok, és majd csak később tesztelek.Remélem Neked összejön a pici:)

(elő voltam)

2009. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen sikerülhetett. Teszt már biztosat mutatna ne félj tesztelj nyugodtan nincs mire várni. Kívánom a legjobbakat.

Majd írd meg mi lett.

2009. aug. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megirom hogy mi lett, de még várok pár napot.
2009. aug. 2. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj!!Ha pozis lesz a teszt, akaratlanul is beleéled magad nagyon.Ha esetleg megjönne, akkor meg nagyon nagy lesz a csalódás.Ha nem csinálsz tesztet és úgy jön meg, akkor nem akkora.
2009. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! mi lett veled?? teszt?? Remélem 2csíkos lettél :D
2009. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, engem is érdekelne:)
2009. aug. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött
2009. aug. 31. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!