Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom lehetek igy terhes?

Nem tudom lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
Most jött meg a mensim.Ha elmulik utána csinálok tesztet az kimutatja ha terhes vagyok?Mivel van rá gyanum és már lehet 2-3 hetes ha ugy van.A másik ugye ha most megjött a bajom attól még lehetséges,hogy lehetek terhes?Ebben a hónapban ugynis többször elofordult velem,hogy elfelejtettem bevenni a gyogyszert és olyan is volt hogy hasmenésem lett.Én 27 éves vagyok.
2009. aug. 20. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
szerintem beszéld meg az unokáddal
2009. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát jó köszönöm.Végülis.Majd akkor kiderül.
2009. aug. 20. 13:01
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem csak 14 éves leszel.

Ha megjött, akkor megjött. Nincs gyerek, nincs semmi.

Ha mégis, akkor csoda.

Bocs, hogy sértegetek, de ez felfoghatatlanul durva!

2009. aug. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én sem hiszem, hogy 27 vagy. De most nem is ez a lényeg. A teszt leghamarabb az aktus után 10 nappal mutathat valamit, de érdemes kivárni a 14 napot. Általában 3 héttel az aktus után pontos eredményt mutat. Egyébként ha terhes vagy, megjöhet a menstruációd, de ebben az esetben más a vérzés. Pl.: kevesebb, más a színe, szaga, stb. Ha elmúlt, tesztelj!

2009. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudod sértegetni nem kéne a másikat.Amugy meg ez nem durva.Tudod inkább jár utána a dolgoknak.Ugyanis én hallottam olyat nem is egyet hogy pár hónapig ugyanugy megjött a mensije és mégs terhes volt az illető.
2009. aug. 20. 13:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Amugy ha elhiszitek ha nem 27 vagyok.
2009. aug. 20. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó vagyok. Én nem bántásként írtam, hogy szerintem sem 27 vagy. Csak egy 27 éves nő azért ezzel már tisztába szokott lenni. De neharagudj tényleg.


Remélem minden ok lesz. Teszt!

2009. aug. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy annyi vagy. Aki 14-et írt, csak kedvezni akart neked.
2009. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg 27 éves vagy, akkor azt is tudod, hogy csak egy orvos tudja megállapítani és ő sem úgy, hogy írásban kérdezed meg tőle.
2009. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó persze nem is azért irtam,csak érdeklödtem.Tisztában vagyok én a dolgokkat csak annyi minden lehetséges,hogy gondoltam egy két vélemény jól jön.Amugy meg fogok csinálni azért tesztet.
2009. aug. 20. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!