Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem fájnak a melleim,...

Ha nem fájnak a melleim, akkor nem is volt tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Minden ciklusban tüszőrepikor,vagy utána 2-3 nappal nagyon fájnak a melleim,egészen addig,míg meg nem jön,előtte 1-2 nappal enyhül,és aznap szinte nem is fáj már.Most már a ciklusom 25. napján járok,25-én (nem)kellene megjönnie,de olyan mintha nem is lenne mellem,szóval abszolúte egy icipicit sem feszül,sem fáj.Ez akkor azt jelentheti,hogy baj van a ciklussal,és nem is volt pé,és tüszőrepi?Járt valaki így?Köszi a válaszokat,és bocs ha butaság,csak nem értem.Évről évre ugyanazt érzem,és most meg semmit.
2009. aug. 20. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez a tüszőrepi kiverte nálam a biztosítékot... Miért kell pics@nyelven írni??
2009. aug. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Lehet hogy teherbe escsiztél, és ezért nem fáj a mellcsit. Csinálj egy tesztcsit. :)
2009. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom,ha így gondoljátok,nem szoktam túl gyakran kérdéseket feltenni,de olvasni annál inkább,és innen,a válaszokból szedtem a "tüszőrepi" szót,ugyanis vita volt már rajta,hogy keverik a pé-t a tüszőrepedéssel,és hát 10-ből 8x a tüszőrepedés helyett tüszőrepit olvasok,ezért úgymond rám ragadt.Kicsit megvagyok ijjedve,ezért normális válaszokat vártam,nem gúnyos megjegyzéseket,mindenesetre ezeket is köszönöm.30 éves vagyok,nem csitri,és babára várok,tehát ha kérdezek,annak oka van,nem teszek fel egy kérdést 100x máshogy megfogalmazva,és nem kérdezek olyat,hogy szerintetek terhes lehetek-e?Szóval most aggódom,hogy a szervezetem máshogy reagál,mint szokott,esetleg nincs-e valami baj,ezért kérdeztem,hát elnézést,ha ez pics@nyelven történt,nem szándékos,és nem ismerem ezt a nyelvet.2.válaszolónak pedig annyit,hogy ezt most komolyan gondolta?Hisz (szerintem)a terhesség fennáltakor éppenhogy fájnak a cicik.Vagy tévednék?Akkor elnézést,ki lehet javítani,csak kérlek normális hangnembe.Köszönöm!
2009. aug. 20. 18:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A terhesség jele inkább, hogy fájnak a mellek. Vagyis ezt mondják sokan. Anyukámnak egyszersem fájt a melle terhesség idején. Szerintem attól még lehetett pé-d.Remélem volt is! Én úgy tudom ezt valami hormon okozza(mármmint a mellfeszülést) de nem hinném hogy köze lenne a pé-hez. Tesómnak sosem fáj a melle mégis született gyereke. Drukkolok szívből!
2009. aug. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hát igen,mindenki más,csak nekem meg van szokva,hogy mindig fáj,de úgy rendesen.Most pedig semmi,ezért kérdeztem,nah,majd kiderül.Ha időre jön meg,akkor volt pé,ha késeget,akkor valami gubanc lesz.Köszi a választ mégegyszer.
2009. aug. 20. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont én is igy vagyok vele ebben a hónapban.Én szombat körülre nem várom,de ma elkezdett oldalt fájni.Én reménykedem...
2009. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd írd meg az eredményt,kíváncsi vagyok:)
2009. aug. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!