Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik. Ma reggel...

Két napja késik. Ma reggel ovutesztem (jóstesztként) pozitív. Ma veszek terhességi tesztet, reggel azzal tesztelek. Szerintetek lehet baba? Mindjárt megjön érzésem van.

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó. Szerintem ha neked már 5 napos késéssel még negatív, akkor valószínűleg nem vagy terhes. Ilyenkor már rég ki kellene mutassa, ha baba van.

Kedves kérdező, én is kíváncsi vagyok a teszted eredményére, majd kérlek, írd meg!

Drukkolok!

2012. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg addig benne van a pakliba a baba. :) Szerintem holnap reggel tesztelj és kiderül. Én még ilyen korán minden képen reggeli elsőből tesztelnék, bár nekem múlt héten már pozitívat mutatott a teszt. Vasárnap csináltam másikat és ott már a teszt csík is annyira erős volt mint a kontroll csík. :) Csütörtökön megyek orvoshoz.
2012. dec. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Most csináltam egy terhességi tesztet, de negatív egyértelműen. Nagyon el vagyok kenődve. Akkor miért késik? Nov. 23-án megrepedt tüszőt látott a doki. Lehet összeesett és nem érett meg teljesen, mert egy héttel előtte még nem látott domináns tüszőt. Szerintetek?
2012. dec. 10. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!