Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte a beágyazódást,...

Aki érezte a beágyazódást, hol érezte? Lehetséges a petefészek környékén?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
miért szerinted a kisujjad környékén kellene érezned? :)
2012. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan a méhemre gondoltam, de rettentő humoros vagy...:)
2012. dec. 10. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
En nem ereztem a beagyazodast, es meg nem is hallottam olyat hogy valaki ezt erzte volna.
2012. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pl csak annyit éreztem az egészből,hogy szurkált a hasam alja,..amit a mensi előtt sosem csinált,és igen a méhemben éreztem..meg enyhe mensis görcseim voltak..és pozi teszt lett a vége.


19 hkm

2012. dec. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a tüszőrepedést éreztem meg (az orvos szerint), és a bal petefészkem szúrt nagyon, ami még a vese tájékára is kisugárzott. Most 9 hetes terhes vagyok.
2012. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En ereztem a hasad aljan erzed ha erzed ott ahol a mansis fajast.Furcsa van ott valami erzesem volt nem fajt csak ereztem talan mintha pici szurasok vagy inkabb csipesek lettek volna.En azt is erzem mikor van peteeresem ugy faj a hasam mint mensikor.
2012. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!