Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi történik velem? Mikor...

Mi történik velem? Mikor nyugodhatok meg végre?

Figyelt kérdés
Pár napja kicsit feszül, vagy nem is tudom inkább ég a mellem, meg lehet h csak beképzelem, de mintha nőtt is volna picit. De a tesztek (5) negatívak, az utolsót ma csináltam, az aktus utáni 43. napon (x-epil tesztek), és a hüvelyi uh-n sem látott a doki semmit (5.hét), sőt a ny.hártya 1 mm-es... tehát nem lehetek terhes, ráadásul bogyót is szedek. De akkor miért van ilyen fura érzés a melleimben? Vasárnap kezdődök a vérzésem, nagyon régen nem fájt már vérzés előtt sem. Meg mondjuk tökre olyan érzésem van egész nap mintha lázas lennék, égnek a szemeim :S A múlt hónapban kevesebb volt a vérzésem, ezért mentem dokihoz, hogy esetleg terhes lennék-e... segítsetek, ugye tényleg nem???!! :S
2012. dec. 10. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ide, sok helyen leírták már, én is leírtam: a terhességi és premensstruációs (menstruációs előtti) tünetek úgy 98%ban megegyeznek , mivel a test minden egyes mensi előtt teherbeesésre készül. így tehát lehet haspuffadás, mellfeszülés, hasszurka stb. terhesség nélkül is.
2012. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, csak tényleg annyira félek, hogy terhes leszek, hogy már minden tünetnél, jelnél gyomorgörcsöm van :/ de ha a doki is megerősítette, meg tényleg 1 mm-es ny.hártyánál nem nagyon jöhetne össze... meg kellene nyugodnom végre :s köszönöm a válaszodat!
2012. dec. 10. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt mind pszichésen produkálod, bebeszéled magadnak. nyugodj meg, nem vagy terhes.
2012. dec. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez jellemző rám, én is gondoltam erre, csak kellett vki aki megerősített benne h tényleg így van :) köszönöm, hogy válaszoltál!
2012. dec. 11. 08:18
 5/5 anonim ***** válasza:
pszihós dolog álterhesség
2012. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!