Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam hasi ultrahangon...

Tegnap voltam hasi ultrahangon. Endometrium:6 mm. Ma vagyok a 12. napon. Ez nagyon kevés? Milyen az a vastagság ami megfelelő, ha kisbabát szeretnénk? Mennyit vastagszik még a peteérésig? Van aki ekkora értékkel esett teherbe?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy mennyit nő peteérésig azt a kérdést már én is feltettem egyszer, de nem kaptam rá választ. Viszont nekem a 12. napon volt 6.6 mm és terhes vagyok! Szerintem nem kizárt a siker, nekem az orvos azt mondta akkor, hogy ez jó. De azért elkezdtem tüszőrepedés után inni a palástfűteát, napi 2 bögrével. Hogy ez segített-e nem tudom, de abban a hónapban ittam először.
2009. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok:-) A palástfű teát hogyan kell használni pontosan?
2009. jún. 16. 22:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Honnan tudod pontosan, hogy mikor van a tüszőrepedés?
2009. jún. 16. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tüszűrepesztő injekciót kaptam a 12. napon. Így elvileg a 14.-en volt tüszőrepedésem, akkor kezdtem inni, bár én nem éreztem semmit belőle, de gondoltam ha egy nappal előbb kezdem vagy később igazán nem számít. Egy evőkanál füvet leforráztam kb, 2.5 dl vízzel , kb 8-10 percig letakarva állni hagytam és lassan elkortyolgattam. Ezt reggel és este csináltam. Próbáld ki, remélem neked is beválik!
2009. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!