Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam hasi ultrahangon...

Tegnap voltam hasi ultrahangon. Endometrium:6 mm. Ma vagyok a 12. napon. Ez nagyon kevés? Milyen az a vastagság ami megfelelő, ha kisbabát szeretnénk? Mennyit vastagszik még a peteérésig?

Figyelt kérdés
2009. jún. 16. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Miért kell óránként ugyanazt kérdezni?Elhiszem,hogy nagyon szeretnél kisbabát,de nem fogsz több választ kapni,ha 10-szer felteszed is.


A válasz: általában 8-10mm-nek meg kell lennie,hogy biztonsággal megtapadhasson a baba.De hallottunk már csodákat.Peteéréskor már meg kell lennie ennek az értéknek.Kérdés,hogy nálad milyen gyorsan növekszik a méhnyálkahártya és hogy hányadik napon van peteérésed kb.

2009. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De egy bunkó vagy!Csak azért írtam két helyre, mert nem biztos, hogy mindenki olvassa mindkét részt
2009. jún. 16. 22:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Olvasd végig: [link] Minden benne van a tüszőrepedésről, palástfűről, hőgörbéről. Nagyon jó oldal.
2009. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

B...ó vagy te!De válaszoltam is a kérdésedre!

Aki akart volna válaszolni már megtette volna!De a másik helyen is csak 1 válasz árválkodik...

2009. jún. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

6 mm annyira nem keves, de tenyleg jobb ha 8 folott van.

Az elmult 2 honapban nekem is csinaltak uh-ot es akkor csak 6-6.5mm volt. Elkezdtem inni a palastfu teat mult honapban peteereskor, naponta egy nagy cseszevel egeszen a ciklusom vegeig es kepzeld ebben a honapban is voltam uh-on es mar 9mm volt a nyalkahartyam. Nemtom, hogy az segitett, de en annak tudom be :).Probald ki..hatha segit! Sok sikert!!

2009. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ha bunkó voltam, csak már kikészít ez a várakozás:-(
2009. jún. 17. 11:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a palástfű teát.Onnantól kezdjem el inni, amikor a nyúlós, zselészerű nyák van?Bocs, csak nem vagyok igazán otthon még ezekben:-)
2009. jún. 17. 11:32
 8/12 anonim ***** válasza:

23:49-es vagyok!Borítsunk fátylat a történtekre!Oké!:)

Cickafark tablettát próbáltad már?Napi 3*2-kell bevenni kb. a peteérésig,ez erősíti a méhet,méhnyálkát épít,és megelőzi a belső gyulladásokat,amikről esetleg nem is tudsz.Nekem ez a tabletta segített!Azért a tablettát ajánlom,mert nem kell a borzalmas teáját inni,az nagyon rossz.Peteérés után pedig a palástfű tea,de fontos,hogy ebben a sorrendben kell fogyasztani,nem fordítva,mert ha peteérés után szeded a cickafarkot,vetéléshez is vezethet az arra hajlamosaknál.Palástfűből nem tudom van-e tabletta,de a gyógynövényesnél megmondják.Egyébként ezek a tabik szőlőcukor és a gyógynövény keverékéből állnak,semmi mellékhatása nincs.Egy próbát megér.70 szemes cickafark tablettát 500ft-ért vettem.

2009. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Még nem próbáltam semmit.Fél éve próbálkozunk, tudom nem olyan nagy idő, de most úgy döntöttem megpróbálok valamit.

Kipróbálom, köszönöm.Most lesz peteérésem, akkor ihatom a palástfű teát?Pontosan hogy kell ?A zselészerű nyáknál kezdem el inni, addig amíg meg nem jön?

2009. jún. 17. 12:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, én a hajnali 1.20-as vagyok. Igen, kezd el peteéréskor inni, amikor a tojásfehérjés folyás van. A palástfű tea egész finom is nem kell helyettesíteni.
2009. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!