Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uh adatok. Irány dg. Grav...

Bubu18 kérdése:

Uh adatok. Irány dg. Grav susp. Uterus méret 7x4x3,5cm uterus helyzete anflexioban van. Endometrium vastagság 14 mm szabályos ovarium. Douglasban minimalis folyadék gravida extra ut susp. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szokásos vizelet vizsgálaton kiderült terhes vagyok.A nögyogyás meg vizsgalt mondta nem érzi a babát korai szakaszban vagyok.El mentem uh ra.ott nem találták a babát majd hüvelyi uh sem.csináltak béta hcg vérvételt ami 0.0 -4.0 és az enyém 311.0 lett. okt.28 mensiztem.de szerintem csak mult héten eshetem teherbe.

2012. dec. 11. 14:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Emelkedet a duplájára hcg szintem ami jo.de uh nem latcik meg.a doki azt mondta hétfőre látcania kell ..remélem minden rendben lesz és ott lesz ahol kell.szedek elevitet .
2012. dec. 13. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!