Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megcsináltam a második tesztem...

Megcsináltam a második tesztem! Ma kellett volna megjönnie! Első tesztem halvány poz. Volt azt hittem száradási csík. Kb másfél-2 percig volt a vizeletben a teszt! Vagy nem kellett volna addig?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 11. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire látom szépen ott van az a második csík is. :) Csak sötét nagyon a kép. Mikor mész orvoshoz?
2012. dec. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Pozi, gratula.

Nagyon sokáig hagytad egyébként a pisiben, talán 10 mp-ig kell öket csak:)

2012. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a héten szeretnék mindenképp! Csak az a kérdésem, hogy nem baj ha a vizeletben 1 mésfél percig volt a teszt??Az nem befolyásolja?
2012. dec. 11. 16:41
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor ez még nem biztos?
2012. dec. 11. 16:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kellett volna annyi ideig ázni hagynod,de a második csík akkor is a hcg-t mutatja a vizeletben,szóval sserintem pozitív,de holnap csinálj mégegyet és először olvasd el a használati útmutatót,abban van mennyi ideig kell a vizeletbe hagyni a csíkot!
2012. dec. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha 1 napig hagynad a vizeletben a tesztet akkor se lehetne pozitiv, ha nem vagy babas. Teny, hogy nem kell sokaig nenne hagyni, de barmeddig "asztatod" ha nincs benbe Hcg akkor nem mutathatja ki. Szal Gratulalok! :) De azert en is azt tanacsolom, holnap reggeli elso vizeletbol ismeteld meg :)

2012. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mizujs veled? Megismetelted a tesztet? Eredmeny?
2012. dec. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A tesztet megcsináltam,pozitív,azóta dokinál is voltam és 6 hetes terhes vagyok!!Nagyon vigyázok rá, mert közben volt egy kis barnázás,kaptam magzatmegtartós,de minden rendben!!!!Mindenkinek sok sikert a babókhoz!!!!:)
2012. dec. 25. 09:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Tiszta szivből Gratulálok!!! És Kellemes Ünnepeket kivánok!

6os, 7es válszoló :)

2012. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!