Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan másfél éve együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donmogyoróscsirke kérdése:

Lassan másfél éve együtt a barátnőmmel, de halvány már minden érzése felém, úgy érzem. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Majdnem másfél éve vagyok együtt a barátnőmmel, és egyszerűen nem érzem már hogy szüksége lenne rám, de azt se hogy szeretne. Gyakran kételyes helyzetekben hagy engem, amiért a bizalmam felé romlott egy kicsit. Szeretem, de úgy tűnik hogy csak én akarok megoldást, neki elég az hogyha nem lógok a nyakán csak ott vagyok amikor kellek..A szexuális életünk is elég lelombozó.. Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit csináljak most?
2012. júl. 4. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szoktasd magad a gondolathoz, hogy ennek vége. Keress másikat van dögivel
2012. júl. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

vagy erőltesd meg magad, újítsál valamit, csinálj neki felejthetetlen meglepetést, Viddel valahova, csinálj neki valamit amit szeret,

szexben, meg néz szét különféle szexjátékoknak, vagy hogy hogyan lehet felhevesíteni az egészet, próbálj ki valami újat, lepd meg....tetszeni fog neki

2012. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. kommentelő: az a baj hogy én így is elég sok mindenen változtattam már. Úgy érzem belefáradtam az örökös macska-egér játékba, hogy én bizonyítsak, ezért 2 hétig jó fej velem, utána megint minden a régi
2012. júl. 4. 18:38
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg nem érdemes tényleg vele maradni, most egy ilyen nőre pazarolod az idődet? aki kb kihasznál? nem érdemel meg téged, szerintem hagyd ott (lehet meglepődik) bulizz, csajoz érezd jól magad...aztán ha még érez irántad észbe kap és megkeres megváltozik, ha nem....akkor meg tényleg semmi értelme és te meg is tudtad ezt!
2012. júl. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! az lesz a legjobb, hogyha tényleg kezdek megbarátkozni a ténnyel. De azért nem adnám fel elsőre, bárkinek lenne tanácsa, vagy hozzászólása, várom!
2012. júl. 4. 18:45
 6/13 anonim ***** válasza:
hát ha szeret akkor úgyse haggya hogy vége legyen , ha meg nem, akkor kajak mi értelme? teszt is lehetne
2012. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én már tényleg nem tudom mit gondoljak az a baj!
2012. júl. 4. 19:01
 8/13 anonim ***** válasza:
:/
2012. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az van, hogy már nem érdekled.mikor látja rajtad , hogy nagyon igyekszel, az imponál neki, akkor kedves, de csak addig tart míg újra ki nem találsz valamit.megunt téged ez van.
2012. júl. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Másfél év után nem csoda ha ilyen van! Te megprobáltál mindent! Biztosan nagyon szereted nagyon szerencsés. Szerintem az a legjobb ha meg mondod neki, hogy bocs de nem megy , hogy én igyekszem te nem! Hogyha szeret akkor vissza tart , ha nem akkor az a legjobb! Buliz , élj! Talán rá jön , hogy tényleg szeret és vissza szerez majd, ha egy nő akar valamit azt megfogja mutatni :) Hogyha nem akkor nem érdemes szenvedni..találsz mást, ha nem most akkor később :)
2012. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!