Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett teherbe valaki műtét...

Esett teherbe valaki műtét (missed ab) után 2 hónappal? Milyen volt a műtét után az első két mensid (milyen erős és meddig tartott?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem két éve volt egy missed ab-om ápr.26-án, és május 27-én jött meg először. Csupán azért tudom a dátumokat, mert május 27-től számoltuk a köv. terhességemet, és azóta bizony van egy 18 hós "nagy"fiam és egy kéthetes kisfiam :-) Az egyik doki azt javasolta, 3 hónap védekezés, a másik már akkor megmondta, hogy két hónap múlva ott leszek terhesen :-) Én meg rábíztam a természetre, gondoltam, ha úgy van megírva, teherbe esek, ha nem, akkor majd később. Magam is meglepődtem, hogy ilyen hamar sikerült. Mindkét fiam makkegészséges és gyönyörű persze :-) Minden jót neked!
2010. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nekem most jött meg azóta másodszorra. Az első mensi 24 napra jött, de csak 3 napig tartott és pár csepp volt, most 30 napra jött és nagyon erős. Nem tudom,hogy ez normális-e. Kettő után lehet már élesben próbálkozni...?
2010. aug. 28. 08:46
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Missed ab. után nagyon könnyen szoktak teherbe esni a nők.Ez vigasz mindenkinek,akivel ilyesmi előfordult.Barátnőmék kivárták az ajánlott 3 hónapot,és azonnal teherben maradt.Ennek több oka van,az egyik h volt már egy ún. próbaterhesség,mely során a szervezet felkészült erre az állapotra.A másik h a kürettel mindent kitisztítanak,teljesen "megújult,friss" méhnyálkahártyád lesz.2 hónappal utána én viszont a helyedben nem kockáztatnám meg,nem hiába ajánlják az orvosok a 3 -at.1 hónap előny nem ér annyit h megint baj legyen,szüksége van a méhednek a teljes regenerálódásra.
2010. aug. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!