Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki - hozzám hasonlóan...

Van valaki - hozzám hasonlóan - aki nagyon bizakodva tekint elé a 2013-as évnek, és érzi, hogy lesz baba vagy nagyon szeretné ha lenne?

Figyelt kérdés
Mit tesztek ennek érdekében?Készültök?Hogyan?Akinek van kedve, leírná, elmondaná?
2012. dec. 12. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném..:) Egyelőre annyit teszek,hogy reménykedem,hogy ebben a hónapban már nem fog megjönni. 24.-ére nem várom,fél éve próbálkozunk,első baba lenne..
2012. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha ebben a hónapban nem sikerül (szintén karácsony körülre nem várom), akkor már a hatodik hónapunk lenne, hogy próbálkozunk... ennyi idő után úgy érzem, csinálnom kell valamit pluszban, pl. próbálom majd nézni az ovumat valami módon (hőmérőzés kizárva), esetleg elkezdek teázni.

Két gyermekünk van már, a harmadik lenne az utolsó tervezett baba. Sok sikert mindenkinek!

2012. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hát nekem tizedik hónapja, hogy nem sikerül :( Ma jött meg :( Kezdek elkeseredni. Eddig minden hónapban reménykedtem, bizakodtam... Egy darabig hőmérőztem, aztán ovu teszteltem, teáztam...semmi. Most elkezdtük a párommal az FLP-s termékeket. Nem vagyunk türelmetlenek tényleg, de már annyira szeretnénk ha végre sikerülne. Nem tudom mi lehet a baj. Azt hiszem jövőre lépnünk kell mindkettőnknek.
2012. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi 2 hónapja próbálkozunk és én is 24-26 körül nem várom! bizakodáson kívül csak vitaminokat szedek! Szupi karácsonyi ajándék lenne!:)
2012. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

6 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Én próbálok nem foglalkozni vele, melyik nap termékeny, melyik nem, h megőrizzük az együttlétek spontaneitását, de nem megy. 2-3 hónapig bírtam, de utána már peteérést számolgattam, meg nyálka, most meg már orvosokat keresgetek és a szükséges vizsgálatokról tájékozódom.

Nekem az életben soha semmi se jött össze csak úgy magától, mindenért meg kellett küzdenem. azt hittem, ez majd nem ilyen lesz. Jó nagyot tévedtem...

2012. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló ne keseredj el, fél év még nem olyan sok idő, jövőre biztosan sikerül.

Mi már lassan másfél éve várunk, és semmi. Én valamiért úgy érzem februárban biztosan sikerülni fog. De, ezt már gondoltam más hónapról is aztán mégse. De jövőre csak összejön... :D

Én hőmérőzök,meg Aviva torna, azon kívül semmi. Túl vagyunk már az összes vizsgálaton minden ok, nem értem miért nem akar jönni a baba... :S

2012. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Előttem szólótól kérdezném: az Avivát hogy csinálod? Most olvastam a könyvet. Én úgy értelmeztem, hogy a mensi 3. napjától a 14-ig lehet az egyszerű gyakorlatokból néhányat (most nem sorolom fel), vagy az ovussakat. Vagy lehet mindegyiket? Te hogy csinálod? Bocsi, hogy ilyeneket kérdezek, csak most akarok neki állni 2 nap múlva és jó lenne tisztán látni :). Köszi!
2012. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hűha most jót kérdeztél, mert én se tudom pontosan. Én úgy értelmeztem a peteérésig a 18 gyakorlatot kell csinálni, utána meg az ún. nem meghozó gyakorlatokat.

De azt nem teljesen vágom, hogy akkor a 2. kötetben mik a peteérést segítő gyakorlatok. Nézegettem Avivás fórumokat, ott így javasolták az oktatók. Sajnos csak a könyvből tudom én is csinálni, itt nincs oktatás, ahol én élek. Mondjuk nem nagyon hiszek benne, de ártani talán csak nem árt...

2012. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!