Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdi valaki a 2013-as évet...

Kezdi valaki a 2013-as évet baba vállalással?

Figyelt kérdés

köszi a válaszokat!


készültök rá valahogy?

vitaminnal?


2012. okt. 8. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Nekünk 2. babánk lesz. Január elején megyek nődokihoz, hormonvizsgálatra és szedek valamilyen vitamint, pl Elevit, vagy amit majd ajánl a doki.
2012. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi a 2012-es évet februárban is így kezdtük,úgyhogy ha addig nem jön össze akkor a 2013-as évet is! :-(
2012. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
végül is mi is!de nekünk januárban fog születni,ha ez is számít! :)
2012. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi most szeptemberben kezdtünk el "gyúrni" a babára. Szóval ez a második hónap.

Én szedek terhesvitamint, mert eléggé le volt strapálva a szervezetem, e-vitamint is, elhagytam a napi kávét, alkoholt is kihagyom, figyelem a naptárat és gyertyázom, ha kell :)

2012. okt. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
megkérdezhetem miért kell a hormonvizsgálat?
2012. okt. 8. 14:36
 6/10 A kérdező kommentje:

én is le akarok szokni a kávéról, elkezdek vitamint szedni, megpróbálok egészségesen étkezni (sok gyümi, zöldség).....szóval ilyenek


megcsináltatom a rossz fogamat is ....

2012. okt. 8. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Remélem mi :))

3 éves kisfiunknak szeretnénk már kistesót.

Odáig eljutottam, hogy voltam nőgyógyásznál, meg 21. napi vérvételen.

Egyrészt mert a fiamra is 3,5 évet vártunk, másrészt pedig 36 éves leszek decemberben. A doki mondta, hogy szükség szerint megtámogat gyógyszerekkel (kisfiamnál is kellett), remélem hamar sikerül.

Egyelőre ezüst-kolloidot, meg grapefuite mag-kivonatot szedek, inkább immunerősőként.

Vasamat kell majd biztosan pótolni, nekem korábban is bejött az Elevit, szerintem azt fogom szedni (+magnézium).

És te?

2012. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

én is elevitet szedtem (1 dobozzal) de lehet femibionra váltok majd......

eddig ennyi :)


immun erősítő engem is érdekelne...ezeket ki jaasolta Neked?

2012. okt. 8. 14:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: azért megyek hormonvizsgálatra, mert a szülésem óta rendszertelen a menszim. Terhesség előtt óramű pontossággal jött meg mindig a 28. napon, de azóta hol 27, hol 32, hol 37 naposak a ciklusaim. És ez szerintem nem normális. Nem akarok éveket várni, míg így majd "besikerül" a baba. Ha helyreteszik a ciklusomat, akkor szerintem a baba is könnyebben/hamarabb összejön majd. Legalábbis remélem.
2012. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mi is...a szeptembert már bepróbáltuk, de nem jött össze...de kiderült pár dolog, az én hormonjaimmal van valami gubanc...most előbb rendberakom magam aztán kezdődhet..kb 2013 januárjában újraindítjuk a projektet.

most femibiont szedek, cickafark és palástfű teát iszok és elkezdek hőmérőzni.na meg kivizsgáltatom magam. szűrés és hormonvizsgálat, ha kell progeszteron rásegítés...

2012. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!