Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beagyazodas meddig tarthat?...

A beagyazodas meddig tarthat? Utana elmulnak a tunetek? Utana mennyi ido, mire pozitivat tesztelhetek?

Figyelt kérdés
5 nappal a mensi elott gyenge beagyazodasos tuneteim kezdodtek (ezek a tunetek soha nem fordultak elo menszi elott), de ma meg nem ereztem semmit meg. Holnap kellene megjonnie. Ma meg negativat teszteltem. Szerintetek akkor mikor teszteljek ujra? Ha ma mar nem lesznek tunetek, akkor a beagyazodas lezajlott?
2012. dec. 16. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia nekem dec 4 volt peteérés tegnap 10esel pozit teszteltem ma meg a 25-ös is már pozi de amig neked nem jön meg van remény!
2012. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Várd ki a nemvárt napját, mert lehet, hogy több napig is tarthat a beágyazódás! Amúgy elég jó esélyekkel indulsz, mert nagy valószínűséggel tényleg az zajlik most, de légy türelmes, mert még majd ezután kezd el termelődni a hcg, és utána természetesen elmúlik a barnázás!
2012. dec. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A beágyazódásnak nem igazán vannak tünetei, nem tudom mit éreztél.

A megtermékenyüléstől számított 7-12 napon belül valamikor bekövetkezik. Rá 2-3 napra van annyi HCG, amit már kimutat a teszt.

Ha még csak holnap lenne esedékes a vérzés, akkor van esély a babára simán, csak korán teszteltél.

Ha nem középidőben volt peteérésed, hanem később (lehet, hogy azt érezted?), akkor még több napos késés is kellhet, mire kimutatja egy teszt.

2012. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Barnazas nem volt, csak folyas folyamatosan, meg gyenge alhasi fajdalom. Volt, hogy ket oldalt, volt, hogy kozepen mehem fajhatott. Kisse mintha gyengebb lettem volna, meg tobbszor elofordult, hogy ulesbol, guggolasbol felalltam, akkor enyhen ereztem, hogy mintha tul hamar alltam volna fel, kicsit mintha megszedultem volna, ilyet szotam meg liftezes utan erezni. Neha kicsit beerosodott a fajas, foleg az elmult 2 napban, de nem volt komoly. Ma kellene valamikor eros, rovid ideig tarto gorcsomnek lenni. (ez szokott nalam a menszi elott lenni 1-2 nappal, de ilyen nem szokott lenni)
2012. dec. 16. 12:50
 5/12 A kérdező kommentje:
A menszim 29 napos, 9. es 21. nap voltunk egyutt. Mivel a tunetek 24. nap kezdodtek, nem tudom melyik nap tortenhetett nagyobb esellyel. A tunetek megkezdodeseig nem is gondoltam volna, hogy megfoganhatott, hisz koran es keson voltunk egyutt. Persze tudom, hogy barmelyik nap teherbe lehet esni, de keves eselyt adtam neki. Ha viszont nem lettem terhes, akkor valami bajom lehet...ha gyakori vizeles hozzatarsulna, betudnam felfazasnak, de nem az.
2012. dec. 16. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem előző hónapban hasonló tüneteim voltak. hasszurka, hasfeszülés, a mellem fájt mint még soha, és pozitív is lett a teszt. De sajnos a nem várt után 3 nappal megjött... :( szerintem mindenképpen várd meg a nem várt mensi napját, és még inkább utána is egy kicsit, hogy biztos legyen. én elkapkodtam, és csak beleéltem magam, sajnos hiába. :( 1 hetet mondanak biztosra, hogy utána már kimutatja. pár napot mindenképpen várj.
2012. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjonnie, ma delelott nagyon piciket barnaztam, igazabol soha nem szoktam az elejen, hanem a vegen szoktam. De nagyon keves volt, es nincs fajdalom, na majd meglatjuk, de mar joforman lemondtam rola.
2012. dec. 18. 14:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, mi lett???
2012. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

31. napon is kicsit barnaztam, tegnap nagyon kicsi verzes volt, es ami furcsa volt, nem feszult a gatam, pedig szokott. Az elso szulesem oroksege. Viszont ma, mint a Niagara vizeses, annyi folyt belolem, piros, Mintha 1 nap alatt ki akart volna folyni. Es ugy fajt a gatam, mint meg soha. Es a mehem is fajt, pedig az nem szokott. Remelem mar holnap jobb lesz. Most is hason fekszem, igy a legkenyelmesebb...de meg holnap melo:(

Eldontottem, hogy elkezdem merni a homet, hogy tudjam, mikor van peteeresem. Majd holnap utan kezdem.

Koszi az erdeklodest.

Nem szomorkodom, igazabol marciustol akarjuk elkezdeni a probalkozast, most meg jobb is, hogy nem jott ossze, most kezdtem az uj munkahelyemen, februarban kapok szerzodest.

Kellemes karacsonyt es boldog uj evet!

2012. dec. 21. 23:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Mi is így vagyunk pont. Márciustól terveztük eredetileg, de nem tudtunk várni, és rajta vagyunk az ügyön...28.-án kellene megjönni-e, és én is úgy szeretném, ha sikerülne. De közben meg mindig azzal nyugtatom magam, hogy ha nem jön össze sem baj, mert úgyis később szeretnénk...(nekem is van benne munkahelyi ok is) De tudom, hogy csalódott lennék. Úgyhogy egy cipőben vagyunk! Boldog Karácsonyt!
2012. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!