Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beagyazodas meddig tarthat?...

A beagyazodas meddig tarthat? Utana elmulnak a tunetek? Utana mennyi ido, mire pozitivat tesztelhetek?

Figyelt kérdés
5 nappal a mensi elott gyenge beagyazodasos tuneteim kezdodtek (ezek a tunetek soha nem fordultak elo menszi elott), de ma meg nem ereztem semmit meg. Holnap kellene megjonnie. Ma meg negativat teszteltem. Szerintetek akkor mikor teszteljek ujra? Ha ma mar nem lesznek tunetek, akkor a beagyazodas lezajlott?
2012. dec. 16. 12:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Akkor marciustol lehet talalkozunk itt ujra:D

Neked is Boldog Karacsonyt!

2012. dec. 25. 14:42
 12/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azert volt az egesz, mert atalakul a ciklusom. A mostani ciklusom 29. napjan volt egy piros potty a folyasomban del korul, semmi elojel. Ma a 31. napon vagyok, es meg semmi. Csinaltam tesztet (a honapban nem volt semmi lehetosegem teherbe esni, vedekeztunk), de negativ. Szoval szerintem csak hosszabbodik a ciklusom. Ennek inkabb terhesseg utan orulnek, mert meg szeretnenk egyet.
2013. jan. 17. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!