Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív volt a PG/53 és...

Ha pozitív volt a PG/53 és együtt voltunk, de másnap már negatív volt, attól még sikerülhet baba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#9 vagyok: nekem két lányom van, pco ellenére, és sokáig úgy gondoltam, hogy ők is simán sikerületek... Na ezután jött a pofára esés, uh. én meg a paci másik felén vagyok.

Az előbb kimaradt, hogy 3.-án meg 5.én voltunk együtt, aztán meg egy darabig nem is, mert a 4 és 2 éves lányok mellett nem egyszerű összeegyeztetni a napi programot a bioritmussal és a (nem lévő) energiákkal :D

2012. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Oké, mostmár akkor értem a páfrányaidat. Mindenképp írd meg, mi lett belőle!!! Ha jól mutatja, akkor megpróbálkozom még1x vele.
2012. dec. 18. 16:20
 13/13 anonim ***** válasza:

Jajj, bocsi, tényleg nem érthető így: páfrányok voltak, mert ugye elindult a folyamat, a pete is ért, csak nem tudott kiszabadulni, ott maradnak a petefészekben, és ezt hívják policisztás petefészeknek. De az inzulin-rezisztancia miatt akkor sem volt minden rendben, a petefészek szabályozásáért felelős hormonok is ott termelődnek, ill. tul-képpen a "policiszta" okozója is az IR. Na.

Te is irj, ha már tutit tudsz :D

2012. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!