Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valós a tesztem? 15 napja...

Valós a tesztem? 15 napja kaptam tüszőrepesztő injekciót, félek még korai volt tesztelnem.

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 17. 06:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Totál letörtem, vettem egy másik tesztet amin rajta van, hogy pajzsmirigy betegek akik hormont szednek az is adhat fars eredményt. még sose vettem ilyen tesztet, mióta érzékeny az ilyesmire???én pajzsmirigy beteg vagyok. akkor nem is tudok otthon tesztelni?
2012. dec. 17. 12:25
 12/26 anonim ***** válasza:

Nyugi:)))))

Ott az a baba,szép karácsonyod lesz:)))

Beleírnak a tesztekbe ilyet ez tény,de a gyógyszereknek is vannak mellékhatásai,szóval akinek ilyen szép erős tesztje van,az nem más miatt ilyen,csak a babától:)))

Nekem olyan halvány tesztem lett,hogy senki nem látta csak én és mégis itt rugja szét a pocim a kisasszony:))))

Tehát nyugi és tezstelj egyet reggel is,várom az eredményed,drukkkkkkkkkk:)))

27hkm

2012. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
:-) de édi vagy!! köszi! holnap jelentkezek :-)
2012. dec. 17. 20:57
 14/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Na????Drukkolok nagyon:)

2012. dec. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Semmi okod aggodalomra, csodálatos erős pozitív a teszted, ennél már nem is lehetne pozitívabb!!!


ÉS EZ BIZONY EGY BABÁTÓL POZITÍV! HIDD CSAK EL :)

2012. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

[link]

[url= [link] ][img] [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

Sziasztok! Ez egy másik márkájú teszt, de egy percen belül lett pozi és ma vagyok a 15.dpo-n. Mensim sehol, görcsölget a hasam, akár az eslő lányomnál. Én babásnak érzem magam!!! :-) végig olvastam minden tüszőrepesztő szuris kérdést és képzeljétek egy kedves válaszoló a kedvemért ellőtt magának a szurija után 10 nappal egy tesztet és nála már nem mutatta ki. De mindehol azt olvastam, hogy 14 nap után hihető a teszt eredmény!!! És azért elég erős ez is, bár mint írtam sajnos ez másik márka, mert az első az magyarból volt még, itt meg ugyanazt nem találtam meg!! Akkor szerintetek babás vagyok tutira???

2012. dec. 18. 10:24
 17/26 anonim ***** válasza:

IGEN, IGEN, IGEN!!! TUTIRA BABÁS VAGY!!!


BOLDOG BABAVÁRÁST!!!!

2012. dec. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
:-)) kösziiiii
2012. dec. 18. 10:47
 19/26 reni0929 ***** válasza:
sziasztok!h működik ez a szuri és ki kérheti!2 hónapja próbálkozunk 21-én kéne megjönnie!
2013. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor most ebben a hónapban már lekéstél róla. Nőgyógyász adja, de olyankor ha egy év után se jön a baba. én külföldön élek és már a 2. hónapban neadott egy szurit mert éppen látot egy 20mm-es érett tüszőt, ami nálam nem biztos hogy meg is repedt volna a korom miatt így beadtt egy szurit. persze megkérdezte akarom e, gondolkoztam egy kicsit de életem legjobb döntése volt. menj magándokihoz akkor hozzájutsz hamarabb de kb 10 ezer ft körül van. én külföldön élek, nekem ingyen volt :-), már a 17. hétben vagyok!! kérdezz nyugodtan ha szeretnél még valamit tudni!
2013. márc. 12. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!