Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik, teszt 7 napon...

10 napja késik, teszt 7 napon negatív (x epil) Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Mi lett a vége??Van már 2 gyermekem, tegnap pár csepp előtejem volt, has szúrkálás de nem olyan mint mikor megjön kicsit más, aztán van olyan is mintha megjönne. Nem tudom ha nem terhesség mi lehet a háttérben, holnap megyek dokihoz, gondoltam addig még tudakolódok volt e valakinek hasonló és terhes volt mégis vagy esetleg más egyéb.

Pár hónapja beállt a menzeszem, gumival néha megszakítással védekezünk. Bár utóbbi tudom nem biztonságos. De a 7 napon már ki kellene mutatni nem??


2012. dec. 17. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Magas prolaktin, vagy mikor adenoma az agyban.

Ennek a tünete menses kimaradás, mellből tej jön nymásra.

Gyógyszerekkel be lehet állítani! Vérvètelre küldenek, ha nincs gondd aprolaktinnal, akkor MR vizsgálatra.

2012. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem hangzik túl jól, köszi
2012. dec. 17. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. Minden 50. Embernél van ilyen gondd!
2012. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ma voltam dokinal,terhesseg nincs, ciszta, ilyesmi nincs...igazabol csak antibiotikumot kaptam,valoszinu felfazas!!
2012. dec. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!