Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt állt be a...

Mennyi idő alatt állt be a menstruációtok a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok,akiknél nem jött a baba...

2012. dec. 17. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem rendesen megjött a következő hónapban, ahogy a tabletta szedését abbahagytam. Annyi, hogy erősebb volt, mint a tabletta melletti megvonásos vérzés. Minden jót!
2012. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petera6 ***** válasza:

Nekem egyelőre még nem jött meg rendesen. Én ugyan szeretnék babát, de mivel tegnap és ma is volt 1-1 csepp barnázásom, így gondolom órák/napok kérdése, és megjön rendesen. Napra szinte teljesen pontosan ugyanúgy 28 napos a ciklus így is. (mármint, ha mondjuk holnap reggel végre megjön normálisan)


Régebben hagytam már abba a gyógyszert, és minden ugyanúgy működött szerencsémre, mint gyógyszer mellett.

2012. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én harmadik hónapja nem szedem. Az első 27. napra, a második 30. napra. Mindkét menszeszem 1.5 ill. 2 napos volt. Pénteken megyek miatta dokihoz.
2012. dec. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 petera6 ***** válasza:
Nos, ma megjött normálisan is. Tehát pontosan akkor, amikor a gyógyszerrel jött volna meg.
2012. dec. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

En mar voltam vele orvosnal,mert ossze-vissza jon meg junius ota.... Es ha pontosra sikeredik,akkor meg kihuzodik 2 hetre.... (2 het nem folyamatos verzes,hanem hol elkezdi,hol abbahagyja 2-3 napra...)

Legkozelebb januarba vagy februarba nezzuk,ha addig nem sikerul a babo... :(((

Vervetel volt,abbol aztmondta,hogy minden rendbe....majd be fog allni a menszim...

Minden jot Nektek :)

Szep napot :)

(Lehet irni meg valaszokat ;) )

2012. dec. 18. 10:33
 6/8 petera6 ***** válasza:

Igen, sajnos sokszor olvasom, hogy gyógyszer abbahagyás után rendszertelen a ciklus. Nem nagyon tudom, hogy hogyan szokták ezt kezelni, de ha rákeresel tuti találsz valami infót, hogy kinél mi jött be. Én iszom egy tea keveréket ciklus első felében, nem tudom, hogy hatásos e :)

Peteérésed van?

2012. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nagyon hosszú ciklusaim lettek. Gyógyszer után(májusban hagytam abba) 60 napra jött meg először, utána 42, 46, 45 nap. Múlthónapban kiderült hogy PCOS-em van, azóta diétázok (nem drasztikusan) és többet mozgok és most megjött 30 napra, nagyon örültem. szerintem ez is befolyásolta.
2012. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

176 cm,es 59 kg vagyok...elvileg normalis testsulyban vagyok....

es igen volt peteeresem....elvileg...

Hat akkor csak a turelem maradt?! :)

Remelem hamarosan beall,es egy babo fog novekedni a pocimbam mihamarabb :)))

Es nektek is minden jot,es mihamarabbi babasodast,aki szeretne :)

2012. dec. 18. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!