Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Koztetek van olyan, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koztetek van olyan, aki fogamzasgatlo mellett 72 orast vett be? Rendesen megjott a menstruaciotok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki olyan buta, hogy ilyet csinal? Ilyet nem szabad szerintem! Bar nem vagyok orvos....... Vagy megis csak lehet? Most mar en is kivancsi vagyok. :D (Meg akkor is ha szabad, tuti hogy hatalmas hormonbomba a szervezetnek par nap leforgasa alatt.)
2011. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es ha mar,ha ugy alakult, hogy baleset tortent, akkor jobb egy abortusz?
2011. ápr. 2. 11:02
 3/12 A kérdező kommentje:
Beteg tajekoztatoban nem irta, hogy fogamzasgatlo mellett nem szabad bevenni. Meg mindig jobb egy hatalmas hormonbomba a szervezetemnek, mint egy abortusz, sztem
2011. ápr. 2. 11:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett nem lehet 72 órás tablettát bevenni. 1x vettem ilyen tabit és rá volt írva a betegtájékoztatóra, hogy fogamzásgátló mellett és fogamzásgátló szedése előtt TILOS bevenni ilyen tablettát.

De miért akarsz ilyet bevenni, ha szedsz gyógyszert?

2011. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem szabad együtt használni őket. Szétcseszi a hormonháztartásod.Imádkozz, hogy ne legyen baj.

De egyáltalán mi történt, hogy szükség volt rá?

2011. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elkeztedtem szedni a fogamzasgalo tabit, es az elso honapban ovszerel gond tortent.En meg mindig azon a velemenyev vagyok, hogy inkabb tegye tonkre a hormonhaztartasom, mint egy abortusz.
2011. ápr. 2. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:

tabival, óvszerrel védekezel, és amikor kiszakad a gumi, még 72 órással is? jól értettem? (persze, fő a biztonság, és valóban jobb, mint egy abortusz..)

de! óvatosan ennyi hormonnal, szerintem hívd fel a dokidat is, hogy most mi a teendő.. nem játék, ha szétcseszed az endokrin rendszeredet:S

2011. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ertem.... Ha ennyire eldontotted mit akarsz tenni, ha ennyire nem erdekel, hogy tonkreteheti a szervezeted, akkor minek teszed fel a kerdest? Hisz mar megvalaszoltad sajat magad a sajat kerdesedet: "Meg mindig jobb, mint az abortusz."
2011. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jól végzik az abortuszt legrosszabb esetben 6 hétig nem szexelsz és egyéb lábadozás... Valami ilyesmit hallottam. (Most tekintsünk el a lelki eredetű terheléstől) Ennyi hormonnal meg több hónapra szóló károsodást is okozhatsz magadnak, hacsak nem valami véglegeset. Szerintem ez esetben nem, ez nem jobb, mint egy abortusz.
2011. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azért kíváncsi volnék arra, hogy hány éves vagy, megírod?
2011. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!