Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyi idő alatt állt be megint rendesen a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Először a 38. napon jött meg két napra, és azóta meg eltelt 50 nap és semmi.

Most már fogok venni egy tesztet, de van egy olyan érzésem, hogy még mindig csak a gyógyszer miatt van ez, mert óvszerrel védekeztünk mindig a gyógyszer abbahagyása után, szóval nem lehetek terhes.


Szerintetek is a gyógyszer abbahagyása miatt van ez?


2011. nov. 1. 14:24
 1/5 napietus ***** válasza:
nekem rögtön megjött rendesen, de hallottam már ilyenről, akinek nem.
2011. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kétszer nem jött meg 3-4 hónapig, akkor nőgyógyász írt fel mesterséges beindítót, most augusztusban hagytam abba és azonnal megjött 29. napra és azóta is rendszeres.
2011. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem is mindig rogton megjon es helyreall, mar tobbszor hagytam abba.

de sok nonek problemaja van ezzel. a baratnomnek eddig mindig megjott ha abbahagyta szunet miatt most viszont nem, honapokig, es ilyenkor dokihoz tanacsos menni.

de szerintem varj vele. probalj cickafar es palastfu teat inni minden nap par hetig, szerintem beall rendesre tole. ha esetleg nem kerj hormonos kezelest.

de en a naturalt javaslom, ami nem tesz tovabbi karokat es erositi is a noi medencet, es a noi szerveket.

sok szerencset:)

2011. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kipróbálom a teát, de ha 1 héten belül sem lesz változás, akkor nődoki...

2011. nov. 1. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 14 hónapja, tavaly augusztusban hagytam abba a fogamzásgátlót, amit előtte 3 évig szedtem. Már rögtön a következő hónapban megjött és azóta sem maradt ki egyszer sem, de az előtte olyan pontos menzeszem, amihez órát lehetett volna igazítani, azóta nem 28 napos. Általában 5-6 napot mindig késik.
2011. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!