Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek, vajon mennyire lehet...

Félek, vajon mennyire lehet nekünk nehezebb? Kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés
Nagy boldogságba élek a férjemmel, már csak egy baba tehet boldogabbá minket. Csak sajnos az a baj, hogy nem vagyunk nagyon "ráhangolódva" a sexre, ritkán vagyunk együtt, ez főleg a munkahelyből is adódik, és a vérmérsékletünk is ilyen. Ez nagy gond, ha a babára gondolok. Enélkül ugye nem megy....azt olvastam valahol, hogy az igazi, szenvedélyes sexből születik a baba!Na akkor én nem tudom mi lesz. Volt valaki hasonló helyzetben és lett babája??Kérlek ne ítéljetek el, csak tanácsot adjatok, ha tudtok!Köszönöm!
2012. dec. 18. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De drága vagy! Ne légy itt elkeseredve.Ez butaság,hogy csak akkor fogan meg a pici,ha a "ház is beleremeg" típusú szex van otthon.Nem emiatt jön/jöhet össze.Ha ennyire kevés házas életet éltek,akkor nektek a nagyobb hangsúlyt az időzítésre kell fektetni.Tudnod kell mikor van peteérésed,figyelned a tested és eszerint összebújni a pároddal.

És tényleg ne légy elkeseredve,mert nem kell!

Remélem mielőbb összejön nektek,biztos vagyok benne,hogy jó helyre fog születni. :)

Egy édesanya

2012. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan,ezt nem tudom hol hallottad,de nem kell ennek hinni,a babának a peteéréshez van köze és ami fontos hozzá az az,h a párod elélvezzen,azon kivül éppen mindegy,h ez mennyire szenvedélyes,stb. Rossz példát fogok mondani,de szerinted egy nő,akit tegyük fel megerőszakolnak,akár egy házasságban is,m sajnos vannak ilyen házasságok,ahol az a baj,h a nő nem mer lépni,a szex elől se tud menekülni,mégis teherbe esik. Ne parázz ezen,ha babát szeretnétek akkor próbáljátok úgy összehozni,h minden másnak v akár mindennap is legyetek 1ütt,1hónapot megér a dolog,még ha nem is olyan szenvedélytől fűtött,lefekvés előtt,felkelés után 1Operc és ha minden ok veletek akkor lesz baba:) Hajrá.
2012. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a peteérésed környékén együtt vagytok, akkor már sokat tesztek a babáért. Nem is kell, hogy "igazi" szenvedélyes" legyen, ezt csak kitalálta valaki. Havonta nem is kell, hogy szexeljetek, elég akár egyszer is peteérés napján!
2012. dec. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok:-)köszönöm!Tudom az ovu idejét behatárolni szerintem, mindig pontosan jön meg és figyelem is egy ideje a tüneteket....remélem tényleg igazatok lesz!
2012. dec. 18. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

azt hiszem én vagyok az élő példa a kérdésedre! :)

A mi kapcsolatunkat sem a sex határozza meg, ugyanúgy ahogy nálatok.

5. ciklusban teherbe estem.

Azt vettem észre, hogy ovu idején semmit sem kellett tennem annak érdekében, hogy a párom megkívánjon (és én őt), ez mintha a génjeinkbe lenne ivódva. :)

Szóval élveztük egymás társaságát anélkül hogy ezen stresszeltem volna, hogy vajon elég lesz-e ha egy ciklus alatt mondjuk csak 4x voltunk együtt.

Ne aggódj, ha pedig úgyis figyeled a tested egy kis női rafinériával tuti biztos hogy el fogod érni, hogy a párod neked szentelje a figyelmét pont azokon a napokon amikor szükséges!

Sok sikert és mielőbbi + tesztet! :)

9+3 hkm

2012. dec. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kerdezonek abban igaza van, hogy a peteeres elotti idoszakban egy kiados orgazmus ovulaciot idez elo, ezert nagyobb az esely a teherbeesesre, ha a nonek orgazmusa van. Azonban nekem szerintem egyik lanyomnal sem volt, amikor fogant, mi is hasonlo cipoben jartunk, annyi kulonbseggel, hogy nalunk a ferjem igenyelte volna... Igy meg feszultebb volt a kapcsolatunk. Mostanra rendezodott es pont tegnap egy kiados 15. Napi elvezetes sex utan gondoltam erre, hogy ha ebbol baba lesz, az biztos az orgazmusom miatt. Ja es neg valami: az orgazmus kozvetve ugy is segiti a megtermekenyulest, hogy a spermat a noi orgazmus sltsl okozott huvelyi izom ritmikus osszehuzodasai segiti az elore jutasban es a celba eresben :) ki hinne, hogy miken mulik... Nem ?
2012. dec. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!