Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik ilyen? Lehet még pozitív?

Mara Acoma kérdése:

Létezik ilyen? Lehet még pozitív?

Figyelt kérdés
3 napja volt egy halvány, de jól látható pozi tesztem, ide is belinkeltem a képét, mindenki látta és gratulált. De azóta mindegyik negatív. Ez hogy lehet? Tegnapra nem vártam. Elképzelhető, hogy lehet még is valami? Érdemes még tesztelni? Arra gondoltam, hogy várok kicsit, aztán megpróbálom a digitálissal. Az ugye nem tévedhet, mert nem kell csíkokat keresni.
2012. dec. 18. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
várj még pár napot megint tesztelj és meg látjuk!Hát de nem tudom ha azóta negatív... de azért míg nem jön meg lehet reménykedni szurkolok!!
2012. dec. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reménykedni lehet.

Sajnos én is jártam így még augusztusban, nekem 3, egyre halványodó pozi teszt után jöttek a negák. Orvosnál is voltam, azt mondta, hogy nem érez semmit. Biokémiai terhesség volt, túl korán teszteltem, de aztán valamiért nem maradt meg. kb. egy hét késéssel jött meg, rendes vérzés, semmi extra.

Ha pár nap múlva is nega teszt, és nem jön meg, menj dokihoz.

2012. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi újság veled azóta?
2012. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!