Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem várom, remélem...

Holnapra nem várom, remélem nem is jön. Nőttek a mellleim, és viszketnek, néha hányingerem van, és fáj a petefészkem. Nincsenek úriás pattanásaim, mint szoktak mensi előtt. Lehet ez babó? Mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Vagyunk itt egy páran a tiedéhez hasonló tünetekkel, majd írd meg mi az eredmény!
2009. aug. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Ha így lihegtek a témán állandóan, minden apró jelben azt látjátok nem is fog összejönni. Rá vagytok görcsölve a dologra nagyon. Majd ha nem jön meg rá egy hétre csinálj egy tesztet, addig kár ezen agyalni, csak csalódást okozol magadnak ha nem jött össze. Én 2évig próbálkoztam, hasonlóképpen magamba beszéltem a babát és semmi. Aztán azt hittem bennem van a hiba. Elváltunk, lett egy másik párom és 2hét után összejött. Már 17hetes vagyok.Mint utóbb kiderült a volt férjem volt vizsgálaton és bizony vele volt a baj.
2009. aug. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Utolsónak! Ez nem volt szimpatikus!
2009. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is holnapra nem várom és szorítok neked. Igenis szaad izgulni hiszen tervezed ahogy én is a babát. Ne foglalkozz azzal aki mást mond. Még jó hogy izgulunk. Majd írj hogy mi lett.
2009. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves 12:34-es!! örülj, hogy neked sikerült, de miért kell így ledegradálni a másikat???

ahogy írtad Te is ebben a helyzetben voltál, és szerintem mindenki aki nagyon szeretné a babát, de nem jön egy-kettőre....

ez a komment nekem se szimpatikus, főleg azért mert neked sikerült és egy olyan embert oltasz le aki reménykedik...

mellesleg én is ebben a táborban vagyok, hétfőn kéne nem megjönnie!! nagyon szurkolok Neked kérdező és mindenkinek aki ebben a helyzetben van!!

ja és hiába próbálok nem rá gondolni minden egyes másodpercben az jár az eszemben, hogy vajon sikerült-e, mi az amit éppen érzek, szóval nem is tudom hogy bírja ki aki szeretné a babát, készül rá, vágyakozik utána. szerintem a kettő valahogy nem fér meg egymás mellett...

2009. aug. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a kedves és támogató válaszokat!

Mindenkinek rukkolok, a baba miatt, remélem mihamarabb összejön nekünk!

Írjátok le hogy mi lett avégeredmény:-)!

2009. aug. 23. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:

szia!

Nos van vmi fejlemény nálad?? Teszteltél? Drukkolok

2009. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!