Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszeszem után 2nappal...

Menszeszem után 2nappal kijukadt a gumi. Minimális ment be. Kimostuk. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a menszeszem után 2nppal lefeküdtem a barátommal.elszakadt agumi és cska egy kicsi ment be a hüvelyembe mert elöbb észrevettük.azthallottam hogy mensi után 2héttel azember nemlehet terhes.? szerintetek?
2009. aug. 23. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát azért ne vegyél rá mérget, hogy nem lehet így teherbe esni,nekem így lett bátyám(gumi- szökevény)nem tudom mennyi idő telt el azóta javasolnám azt a bizonyos esemény utáni tablettát ha már kifutottál az időből akkor marad a reményke ,utánna meg egy terhes teszt biztos ami biztos alapon,elég érzékenyek azok ma már.
2009. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember menstruáció alatt is teherbe eshet.

Ha egy kicsi is ment be az is sok, mert a megtemékenyítést 1 sejt is megteheti. Azt ajánlom, hogy legalább 10 nappal az eset után vegyél egy tesztet és csináld meg. De ha még nem telt le a 72 óra, akkor még ott az esemény utáni tabletta.

2009. aug. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha még van időd akkor írass esemény utánit. Remélem nem lesz semmi baj.
2009. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most két hét, vagy két nap? Mondjuk mindegy, erre nincs szabály. Ha 72 órán belül vagy, sürgősségi tabletta, ha nem, a várható menzi körül tesztelni kell.
2009. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vasárnap van és nemsokára lejár a 72óra.. de nekem azt mondták hogy mensi után 1-2 héttel nem lehet teherbe esni mert akkor még nincs ilyen érett nemtudom m.
2009. aug. 23. 15:44
 6/9 anonim ***** válasza:
hát aki ezt mondta neked az jó nagy tudatlan lehet!ugyanis menszi után 1-2 héttel vagy a legtermékenyeb,mivel akkor van peteérésed!!sorry,de ezt jól megszívtad!sztem nem kéne dugnod ha még azzal sem vagy tisztában h kb mikor vannak a termékeny napjaid!bocs ha durvára sikeredett a mondandóm de már kiakasztanak az ilyen kis b...-ni tudó,de alapból buta,tudatlan emberek!
2009. aug. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jah,és az az "érett nem tudom mi",az egyébként pete!úgy hívják!azért is nevezik azt az időszakot peteérésnek!előző voltam!amúgy gondolom 16 éves vagy!!ugye?
2009. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
temost hogy jössz ahoz hogy milyen ember vagyok? b_szki minek válaszoltál ha már ennyire fárasztóak a kérdések.gondolom tese tudsz mindent...
2009. aug. 23. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:
lehet h én sem tudok mindent,sőt biztos,de azért az alap dolgokal tisztában vok,amikkel sajna te nem!remélem jól megszívod!:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2009. aug. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!