Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztétek már hogy most...

Éreztétek már hogy most biztos összejött a baba?

Figyelt kérdés
2 év próbálkozás után ez az első hónapom hogy egyáltalán nem gondoltam a babára! Komolyan azt érzem az elmúlt két napba hogy sikerült! Dec. 24 -én nem várom!
2012. dec. 20. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen,igazából akkor lepődtem meg mikor pozi lett a teszt.
2012. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én akkor éreztem amikor szeretkeztünk, ahogy berobbant :), pár perccel korábban a kellemesnél, de hatalmas erővel. És tényleg baba lett :)

Pár percig akkor lélegzetet se vettem, meg nem gondoltam semmire, és olyan fura érzés volt :)

2012. dec. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kiváncsi vagyok! Nagyon szép ajándék lenne! :D
2012. dec. 20. 11:54
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, én is éreztem, hogy összejött a baba. Valahogy tudtam, pedig még tesztet sem csináltam. Olyan hihetetlen volt, mikor tényleg pozitív lett a teszt. Sok sikert neked!
2012. dec. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mara Acoma ***** válasza:
Én két éve minden hónapban ezt érzem, de most is negatív a teszt:( Bár még nem jött meg, addig van remény:) Boldog babavárást csajok :))
2012. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, én is két éve minden hónapban érzem, hogy összejött aztán mégsem...
2012. dec. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, és egy hete késik is. :)
2012. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma reggelre megjött! :( Sajnos nem jól éreztem!
2012. dec. 21. 09:22
 9/10 anonim ***** válasza:

hát ezt igazából,mint az egyik válaszoló is írta,még akkor az aktuskor megérzed,nem utána,mikor már meg kéne jöjjön,mert akkor álterhességi tüneteket is produkálsz.

Igazából a párom is érezte,hogy most volt a tuti,azt mondta,Neki még soha ennyire nem esett jól a szerelmeskedés,nekem ,meg ha hiszed ha nem annyira szarul még soha nem esett a sex,DE egész aktus alatt,egy babaarc lebegett előttem,még ma sem kapok rá nagyon magyarázatot,hogy miért? csak ennyit tudok rá mondani,tuti akkor fogant.

1 voltam

sok sikert és kitartást!!!!

2012. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Wow!

Kedves válaszoló csajok, köszi szépen, amit ide írtatok. Okoztatok vele nekem néhány nagyon kellemes percet (remélem értitek... :))

Ezt a kérdést én tettem fel, ebből minden kiderül:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__39..


Ha közületek van valaki, aki szeretne velem ilyen dolgokról priviben beszélgetni, írjon rám nyugodtan!! :))


Ui.: főleg a 2-es számú hozzászólót várok üzenetet! Nagyon felizgatott, amit írtál!

2013. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!