Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan, hogy féltetek...

Volt már olyan, hogy féltetek tesztelni?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 12.-én, 13.-án kellett volna megjönnie, de még mindig semmi, csak bő, vizes folyás, és olykor a "jujj, megjön"-érzés, de akkor se semmi. Néha a hasam kicsit feszít, kellemetlen. Tünet egyébként annyi, hogy napok óta álmos vagyok, és ma szédültem, émelyegtem (a kollégák szóltak, hogy látszik, valami nem okés, pihenjek picit) két napja a gyomrom a torkomban. De úgy félek tesztelni, hátha csak a véletlenek... A hőmet néha napján mértem, de a ciklus első felében nem, így nem tudom, hogy az alkalmankénti 36,7, 36,9 (eltérő időpontokban, nem rögtön ébredés után) körüli hő jóval kecsegtethet-e.

Úgy félek tesztelni, hátha negatív, és akkor valami baj lehet. :( Ti is voltatok már így?

(Egyébként a ciklusom 29-30 napos mostanság)



2012. dec. 21. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép pozid van, gratula;) 1-es.
2012. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gratulációkat! :) Ma teszteltünk együtt, és ismét előbb jött ki a tesztcsík, mint a kontrollcsík. Már azt hittem meghibásodott a teszt. Kezdtem magamban kételkedni. Aztán rohantam páromhoz, mivel együtt vettük a tesztet, így nem volt titok, hogy "Szívem, ébresztő... nézd... " De újra sokkolt (jó értelemben) a két csík. :) Szerintem, ennél bugyutábban nem lehetett volna elmondani. :D



Kellemes karácsonyt, boldog, sikeres új évet kívánok Nektek és zebrás tesztet mindenkinek, aki szeretné! :)

2012. dec. 23. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!