Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menstruációm...

1 hete késik a menstruációm mégis 3 negatív tesztem van! Lehet még baba? A többi lent!

Figyelt kérdés
Ma egy hete kesik a menstruàcióm, a mellbimbóm sötétebb lett és érintésre iszonyatosan érzékenyek, a szivem folyton ki akar ugrani a helyéről evés utàn kb fél óràval folyton rosszul vagyok... Kb 5-6 napja mindjàrt megjön èrzèsem van rohanok is azonnal megnézni de semmi! Viszont màr van 3 negatív tesztem! Lehet még baba? Valaki volt vagy van hasonló helyzetben? A vàlaszaitokat előre is köszönöm!

2012. dec. 21. 23:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős... :D


Anno lombikosként a 14. napon teszteltem negatívat (pénteki nap volt), utána héten szerdán lett két nagyon halvány csíkom... mivel táppénzes voltam, irány a doki... elküldött a laborba, kiderült, negatív...


Azóta is őrzöm a leletet... ugyanis az "eredményt" 13 évesen épp az előbb pateroltam vissza a helyére :D


Ja, és az első negatív után sírva hívtam fel a dokit, mikor lehet újra próbálkozni?


Azt mondta, amíg nem jön meg, addig van remény, még ne adjam fel ;).

2012. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy még korai hinni a teszteknek???
2012. dec. 22. 00:25
 3/22 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet! A tüneteid sokat mondóak! Igazából ha egy hét múlva is negetív a teszt, akkor valószínűleg nincs terhesség, de remélem addigra a pozitív tesztesek boldog táborát fogod gyarapítani!:)
2012. dec. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Első hsz. vagyok....


Van, akinél tovább tart a beágyazódás, van, akinél kisebb mértékben emelkedik a HCG szint.


Nem írtad, milyen érzékenységű tesztet használtál, és mikor...


10-est vegyél, és reggeli első vizeletből... Nem kell minden reggel, de ismerem az érzést, tudom, úgyse bírod ki :). De tényleg elég kétnaponta, ugyanis a doki se nagyon fog veled foglalkozni még 1-2 hétig...


Ha egy hét múlva se jön meg, és a teszt továbbra is negatív, akkor viszont mindenképp doki, mert a tüneteket akkor is okozza valami...


Nem akarom elkiabálni, de ez nekem nagyon baba gyanús. Egyéb tünetek? Gyakori pisilés, esetleg olyan szagokra érzékenység, ami régebben nem zavart?

2012. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a vàlaszokat és a bìztató szavakat :) ma szombat van előszőr vasàrnap reggel teszteltem első vizeletből 2 nap késés utàn, a màsodikat szerdàn reggel 5 nap késés utàn, a harmadikat pedig tegnap igaz azt délutàn egy hét késés utàn, sajnos külföldön élek a tesztet pedig többször is elolvastam de sehol nincs feltüntetve az érzékenysége :(
2012. dec. 22. 14:46
 6/22 anonim ***** válasza:
Milyen fajtát vettél?
2012. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Egyéb tüneteim ha annak lehet nevezni, testàpoló sűrűségű krémes folyàsom van... Szagokra nem igazàn lettem érzékeny és max kicsivel többet jàrok pisilni mint szoktam

A teszt neve pro care one step pregnancy test

2012. dec. 22. 14:58
 8/22 anonim ***** válasza:

Próbáltam rákeresni, nem túl eredménnyel... pláne komolyabb nyelvtudás hiányában...


Olyan feliratokat keress a csomagoláson, hogy ... u/ml HCG


Ha 20, vagy fölötte van, akkor mindenképpen érdemes reggeli első vizeletből csinálni.

2012. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nincs rajta màr többször is kerestem... Viszont én talàltam róla hasonló kérdésekkel teli oldalt, és sokan írtàk hogy sok tapasztalatuk ezzel a teszttel az àl negatív, volt olyan akinek két hónapos terhességet sem mutatott ki.... Szóval szerintem megyek és veszek egy màsik fajtàt, hisz nem értem mitől vannak a " tüneteim " ès ha nem vagyok terhes miért késik màr 8. Napja....
2012. dec. 22. 15:37
 10/22 A kérdező kommentje:
Még mindig erről a tesztről olvasok és a neten azt írjàk hogy 20 mlu-s lehet túl kicsi a hcg a szervezetembe hogy ez kimutassa?
2012. dec. 22. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!